Çekmece düzeni

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çekmece düzeni
çekmece düzeni
Hazır bayram yaklaşmışken bazılarımız şimdiden başladı temizlikleri bazılarımız ise pek yakında ev temizliğine ve düzenine biryerlerden başlayacak.Bu gibi genel temizliklerde biz bayanların el atmadığı yer yoktur diyebiliriz özellikle bir süredir ilgilenemediğimiz dolap ve çekmecelere ayrı bir vakit ayırarak tekrar düzenlemeler yaparız.Sizlere çekmece temizlerken işinize yarayacak bazı pratik bilgileri sunuyorum
temizlik-5808.jpg

Çekmece düzeni öyle göründüğü kadar kolay değildir. Karman çorman bir hale gelmesi de çok kolaydır. Alttan birini çektiğiniz an bittiniz zaten. Bütün çekmece artık talan. Ama en zoru da temizliğidir. İçindeki bütün her şeyi içinden çıkarıp silmek, tozunu almak gerekir. Bazen üşenip de süpürgenin ince ucunu çekmeceyi boşaltmadan daldırdığınız olmuştur kesin. O anda bir küpe, bir düğme, toka gibi küçük ve kaybolmaya müsait küçük ve hınzır şeyler anında kaçar. Sonrasında süpürgenin ve o kadar tozun içinden eşyanızı bulmakla uğraşırsınız. Yani işinizi kısa tutayım derken daha da uzatırsınız.

İşte bu durumdan kurtulmanın bir yolunu sizlerle de paylaşayım. Öncelikle hepinizde mutlaka ince bir çorap olduğunu varsayıyorum. Beyler siz bu noktada en yakınınızdaki bayanın çorabını talep edin. Tabii yepyeni çoraba da kıymak olmaz. O yüzden eski bir çorap olsun. Bunu elektrikli süpürgenizin ince uçlu başlığına geçirin ve süpürmeye başlayın.

İşleminizin sorunsuz bir şekilde gideceğini göreceksiniz. Küçük tokalar, küpeler, kol düğmeleri, ufak tefek hiç bir şey süpürgenin içine kaçamaz artık. Mutlulukla temizlemeye devam edebilirsiniz.

aaaaa ben hep buuuna nasıl cozum bulurum dıe dusunuodum cok guzelll

Geri