1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Cellini'den Masaj Yapan Yatak Tasarımı Harika !

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  cellini yatak cellini lovewave
  masaj yatağı  Sevgili melekler, özellikle büyük alışveriş merkezlerinde gezerken yorulan vücudu dinlendirmek için masaj koltuklarında oturur, rahatlarız. :) Ülkemizin masaj koltuğu alanında lider ismi Cellini yatak tasarımıyla ilgi topluyor. Vücuda masaj yapan Cellini Lovewave masaj yatağı ile huzurlu ve deliksiz uykulu geceler sizleri bekliyor. :)

  [​IMG]


  Türkiye’nin masaj koltuğunda lider markası Cellini, tüm vücuda masaj uygulayarak kan dolaşımını hızlandıran LoveWave yatak modeliyle uyku sırasında bedeni rahatlatıyor.

  Barındırdığı hava yastıkları ve vibrasyon sistemiyle tüm vücuda masaj uygulayan LoveWave, kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin beslenmesine, daha sağlıklı bir biyolojik yapının oluşmasına yardımcı olur. Köpüklü malzemesinde bulunan mikro delikler sayesinde terlemenin önüne geçerek vücudun hava almasını sağlar.

  Omurganın Şeklini Alabilen Teknolojik Yapı

  LoveWave ısıya duyarlı, hafızalı köpüklü malzemesiyle vücudun uyguladığı bütün basıncı dengeleyerek rahat bir uyku keyfi sunuyor. Oluşan baskı alanını esneyerek dağıtan ve yatağın omurganın şeklini almasına yardımcı olan LoveWave vücudun anatomik şekli koruyarak rahatlama sağlıyor.

  Bakteri Barındırmaz Hijyenik Kumaş

  Küf ve bakteri barındırmaz özelliği sayesinde, yataktan kaynaklanan alerji problemlerine çözüm üreten LoveWave vücudun gerilimini azaltarak uyuşukluğu, hissizliği ve uykusuzluğu önler, horlamayı engeller formdadır.

  Her Pozisyona Uyarlanabilen Milimetrik Yapı

  Elektrikli olarak pozisyon ayarı yapılabilen yatak karyolası sistemiyle sırt veya ayak kısmı yukarı ve aşağı olarak istenilen açıya ayarlanabilir. Oturuş veya yatış pozisyonunuzu milimetrik olarak ayarlayabilir ve kitap okurken, televizyon seyrederken, ayaklarınızı dinlendirilerek rahatlama sağlanır.

  Orjinal Şeklini Kaybetmeyen Dayanıklı Malzeme

  Bağımsız olarak hareket edebilen iki ayrı yatak ve bazadan oluşan LoveWave, farklı yatış pozisyonlarına ayarlanabilir. Dinamik malzeme esnekliği ve sertliğini senelerce kaybetmeyen LoveWave deforme olmaz, orijinal şeklini kaybetmez, 242 X 255 X 128 boyutlarında modern tasarımlı çift kişilik şık bir modeldir.
   
Cellini'den Masaj Yapan Yatak Tasarımı Harika ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yatak odanızı tasarlarken...

  Yatak odanızı tasarlarken...

  Yatak odanızı tasarlarken... Evin belki de en önemli odalarından biridir yatak odaları… Yorgunluğumuzu, uykusuzluğumuzu taşırız bu odaya… Belki de yatağımızın konforunu en fazla hissettiğimiz zaman da bu zamandır. Acaba yatağınıza uzandığınızda hiç düşündünüz mü, bir yatak odası tasarlamadan önce tasarımcı neyi hayal ediyor? Ya da ürün geliştirme uzmanları, ürünlerin model ve dizaynına...
 2. Masaj yatakları beleş olunca

  Masaj yatakları beleş olunca

  Masaj yatakları beleş olunca Termal masaj yatakları ücretsiz olunca vatandaş kuyruğa girdi. Toplu seanslar ilginç görüntüler oluşturdu. Eskişehir'de termal masaj yataklarının tanıtımı için yapılan ücretsiz masaj seanlarına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, sabahın erken saatlerinden itibaren uzun kuyruklar oluşturuyor.
 3. Masaj yapan kedi

  Masaj yapan kedi

  kedi kedı masaj yaptıran kadınlar kedi resmi göster Ölen Eşine Kalp Masajı Yapan Kedi - En Kısa - enkisa.com buradan izleyebilirsiniz cadde ortasında arabanın çarpması sonucu ölen dişi bir sokak kedisi ve onu hayata döndürmek ,için çabalayan eşi. hayvana işkence eden aciz insanlara söylüyorum örnek alın...
 4. Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

  Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

  Melekler benim omurilikte düzleşme var ve doktor bana fizik tedavi önerdi bizim evin yanındada masaj yatakları var uzak doğudan gelen taşlarla tedavi ediyolar bende orda tedaviye başlamak istiyorum bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş