Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Cem Karaca-Resimdeki gözyaşları (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

cem karaca resimdeki gözyaşları akor cem karaca resimdeki gözyaşları notaları birgün belki hayattan akor bir gün belki hayattan bir gün Am

Birgün belki hayattan

Dm

Geçmisteki günlerden

B

Bir teselli ararsin

E

Bak o zaman resmime

Am

Gör akan o yaslari

Dm

Lay lay lay lay la lay

Am

Lay la la lay la lay

Dm G Am

Lay lay lay lay la lay

Am

Benden sana son kalan

Dm

Bir küçük resim simdi

B

Cevap veremez ama

E

Aglar yalnizligina

Dm Am

Ve iste arta kalan

E ** A7

Bir avuç ani simdi

Dm Am

Koyup da bir basina

E Am

Birakip gittin beni

Dm Am

Sen yalniz degilsin

E ** A7

Biliyorum neredesin

Dm Am

Bu üzerdi beni

E Am

Yasasaydin ve görseydin

Am

Birgün belki hayattan

Dm

Geçmisteki günlerden

B

Bir teselli ararsin

E

Bak o zaman resmime

Am

Gör akan o yaslari

Dm

Lay lay lay lay la lay

Am

Lay la la lay la lay

Cem Karaca-Resimdeki gözyaşları (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Karaca - Şafınaz

Cem Karaca - Şafınaz

gün doğmadan uyandı kapıcı kasım arandıda yaktı ilk bafrasını sonra kalktı kaloriferi dışarıda yaman bir ayaz vardı asiye karışı, kızı safınaz uyuyorlardı sessiz, upuzun dün bütün gün on numarada çamaşırdaydılar ellerin kırını yüğmaktan yorgun yeni bir gün diye düşünmedi kı değişik ne olacaktı kı onca daire onca merdiven ekmek al, bakkala git, çöp dok çöp. yaktı ocağı çayı...
  2. Cem Karaca - Resimdeki Gözyaşları

Cem Karaca - Resimdeki Gözyaşları

birgün belki hayattan, geçmişteki günlerden bir teselli ararsın, bak o zaman resmime, gör o akan yaşları. benden sana son kalan, bir küçük resim şimdi, cevap veremez ama, ağlar yalnızlığıma. ve iste arda kalan bir avuç ani şimdi, koyup da bir başıma, bırakıp gittin beni. sen yalnız değilsin, biliyorum, nerdeşin. bu üzerdi beni, yaşasaydım ve görseydim.
  3. Cem Karaca - Ölüm

Cem Karaca - Ölüm

ölüm bana sırıtarak gel ölümü op nâ��olur yüzünde,o tanıdık riyakarlık çünkü nice dost dediklerim, sarılıp öptüklerim, süratlarında aynı eda ve sahtekarlık elbette haksın,haktan gelirsin kimi gördük ki,dünyaya kazık kakmış da kalmış heykelin bile dikilse sen öldükten sonra bakarsın tepene kuşlar kakalmış cahar atıp ses oynaşamı gene yenersin beni ölüm bana gülerek gel ölümü op...
  4. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2)

resimdeki gözyaşları akor teoman resimdeki gözyaşları akor birgün belki hayattan bir gün belki hayattan bir gün notaları C#m Birgün belki hayattan, F#m Geçmisteki günlerden D# Bir teselli ararsin, G# Bak o zaman resmime, C#m Benden sana son kalan, F#m Bir küçük resim simdi,...
  5. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 3)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 3)

Am x 4 G-------5-4-5-4-5-4--------- Am G------5-4-5-4-5-4---------- Dm G------7-5-7-5-7-5---------- B G------9-7-9-7-9-7---------- E Am Birgün belki hayattan Dm Geçmişteki günlerden B Bir teselli ararsın E Bak o zaman resmime Am Senden bana son kalan Dm Bir küçük resim şimdi B...

Sayfayı Paylaş