Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cem Özkan'ın Seslendirdiği İbreti Ailem Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cem Özkan İbreti Ailem şarkı sözleri Cem Özkan İbreti Ailem şarkısı sözü

Sevgili melekler, bu yazımzıda başarılı prodükter Cem Özkan 'ın seslendirdiği Cem Özkan İbreti Ailem şarkısı sözleri ile karşınızdayız.. :)

< Konu Resmi..>

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
    Hayatta her zaman kötüler kazanmaz
    Lan oğlum bağırma bak gelirim oraya
    Hop beyler aile var
    Beni çekemeyen anten taksın diyen kız
    Bayramda beleş otobüsten inmeyen oğlan
    Hesap gelince tuvalete kaçan baba
    Kefen parasını iddaaya basan dede
    Marketten fazla poşet alıp çöp torbası yapan anne
    Kimine göre akıllı kimine göre aptal
    Kimine göre uyanık kimine göre şapşal
    Bakmasını bilene aynadır onlar
    İbret-i ailem
    Kimine göre akıllı kimine göre aptal
    Kimine göre uyanık kimine göre şapşal
    Bakmasını bilene aynadır onlar
    İbret-i ailem

Cem Özkan'ın Seslendirdiği İbreti Ailem Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan İbreti Ailem Şarkı Sözü yazın bana

Cem Özkan İbreti Ailem Şarkı Sözü yazın bana

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize keyif dolu bir hafta sonu diliyor ve sizden Cem Özkan İbreti Ailem Şarkı Sözlerini rica ediyorum şimdiden çok mersi
  2. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...
  3. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Kanasın Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Kanasın Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözleri Serdar Ortaç Kanasın Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözü Sevgili melekler, Sevilen sanatçı Serdar Ortaç 'ın birbirinden güzel parçalarının sözlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. En son Umrumda Değil şarkısının sözlerini paylaştığımız Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözü tüm sevenleri için geliyor :) Bu kaçıncı mevsim Bu kaçıncı bahar Bu sahte gülüşün...
  4. Onur Kırış'ın Seslendirdiği Leyla Şarkısının Sözleri

Onur Kırış'ın Seslendirdiği Leyla Şarkısının Sözleri

Onur Kırış Leyla Şarkı Sözü Onur Kırış Leyla Şarkısı Sevgili melekler, Türk popunun en başarılı isimlerinden Yıldız Tilbe 'nin söz ve müziğini yaptığı genç şarkıcı Onur Kırış Leyla Şarkı Sözü ile karşınızdayız :) O bakışı o gülüşü tam prenses Güneşe soyunduğunu gördüm öldüm Denizi utandırdı mavi gözlüm Kumların öptüğü tenini kıskandım Çekip gideyim dedim bağlandım Adamı ahmağa çevirir...
  5. Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Aslızen Çamur Sözleri Aslızen Çamur Şarkı Sözü Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık 'tan İki Yaka şarkısının sözleri ile sizlerle birlikte olduğumuz Aslızen Çamur Şarkı Sözü bu sayfamızda sizlere... Zaman nasıl da su gibi akıyor Hava soğudu bak yağmur yağıyor Toprak suyla buluştu mis kokuyor Ufak ufak aşkın kokusu geliyor Sırılsıklam olmuşum umrumda değil Çamurla oynamak...

Sayfayı Paylaş