cemo ne demek istedi

cemo ne demek istedi
Sevgili melekler şok şok şok editörümüz cemo az önce bi nime edem gelem dedi nime nedemek cemo ne demek istedi yoksa bize bişey anlatmayamı çalıştı

M

Misafir

Forum Okuru
Google amcanız bilmez ama cemoşcayı su gibi ezberliyen Rüyam bacınız çok iyi bilir :D:D:D:D Nıme yani namaz diyor:D:D Namaz kürtçeden nıme demektir :D:D Ama siz her cemoşun dediğini kürtçe sanıpta çevirisini yapmayın çünkü onun asıl dili Cemoşcadır hahaha Cemoşun söylediklerini bir ben bilirim, bir de kendisi bilir hahaha

Cemo (flim afişi) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Istiharede rüyada böcek görmek ne demek Istiharede rüyada böcek görmek ne demek
Arkadaşlar erkek arkadaşımla 1 ay önce ayrıldık gibi bir şey oldu istihareye yattım ruyamda bileğim kasiniyordu ve kaşınan yere elledigimde içinde böcek vardı ve böceğin bacakları derimden dışarıya cıktı bacaklarının rengi griydi ve ne kadar...
Soru-Cevap 0
Rüyada çocuğu ailesine kavuşturmak ne demektir Rüyada çocuğu ailesine kavuşturmak ne demektir
Arkadaşlar bundan 10 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık dersler vb şeyler yüzünden ruyamda onu gördüm o ve ben bi çocuğu ailesine ulaştırmaya çalışıyordu ve ulaştırdık daha sonra o ben ve arkadaşlarımız bir eve girdik ve bana sinirli...
Soru-Cevap 1
Beta hcg değerim 5,46 çıktı adet oldum ne demek bu Beta hcg değerim 5,46 çıktı adet oldum ne demek bu
Adetim 3 gün geçmişti, beta hcg 5,46 çıktı ama şimdi regl oldum durum bedir sizce
Soru-Cevap 6
Cemoşun Ayıbı :) Cemoşun Ayıbı :)
Flaş Flaş Flaşşşş!!!!!!!! Nezih bir mekan olan Melekler Mekanında ayıp yapıldııııııı!!!!!!! Evet kim diye merak edenler varsa birazdan acıklıyorum..... Böyle bir ayıp görülmemiştir şimdiye kadar bu...
Asparagas Haberler 21
Cemo (flim afişi) Cemo (flim afişi)
Sinema & Tiyatro 0