cemo ne demek istedi

cemo ne demek istedi
Sevgili melekler şok şok şok editörümüz cemo az önce bi nime edem gelem dedi nime nedemek cemo ne demek istedi yoksa bize bişey anlatmayamı çalıştı

M

Misafir

Forum Okuru
Google amcanız bilmez ama cemoşcayı su gibi ezberliyen Rüyam bacınız çok iyi bilir :D:D:D:D Nıme yani namaz diyor:D:D Namaz kürtçeden nıme demektir :D:D Ama siz her cemoşun dediğini kürtçe sanıpta çevirisini yapmayın çünkü onun asıl dili Cemoşcadır hahaha Cemoşun söylediklerini bir ben bilirim, bir de kendisi bilir hahaha

Cemo (flim afişi) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg değerim 5,46 çıktı adet oldum ne demek bu Beta hcg değerim 5,46 çıktı adet oldum ne demek bu
Adetim 3 gün geçmişti, beta hcg 5,46 çıktı ama şimdi regl oldum durum bedir sizce
Soru-Cevap 2
Beta hcg sonucu 0,30 bu ne demek hamilemiyim Beta hcg sonucu 0,30 bu ne demek hamilemiyim
Beta hcg yaptırdım sonuçta sağda bir sürü rakam birde ortada 0.30 yazıyor bu ne demek
Soru-Cevap 2
Duaların sonunda Sadakallahülazim demek doğru mu ? Duaların sonunda Sadakallahülazim demek doğru mu ?
Kuran-ı Kerim okunup bittikten sonra yada okudugumuz sureler sonunda sadakallahülazim dememizin uygun olmadıgını duydum lütfen konu hakkında bilgi verirmisiniz
Soru-Cevap 1
Cemoşun Ayıbı :) Cemoşun Ayıbı :)
Flaş Flaş Flaşşşş!!!!!!!! Nezih bir mekan olan Melekler Mekanında ayıp yapıldııııııı!!!!!!! Evet kim diye merak edenler varsa birazdan acıklıyorum..... Böyle bir ayıp görülmemiştir şimdiye kadar bu...
Asparagas Haberler 21
Cemo (flim afişi) Cemo (flim afişi)
Sinema & Tiyatro 0