Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?

papattya

Yeni Üye
Üye
Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?
Melekler bugün 00:25 sularında cemoş ve çitos aralarında konuşuyorlardı Cemoş Çitosu msne çağırdı ona birşey soracakmış. Cemoşun Çitosa sorduğu gizli soru neydi? Neden özel konuşma ihtiyacı hissettiler? Yoksa Cemoş ve Çitosun bizden sakladıkları birşey mi var? Açıklama bekliyoruz bize gerçekleri anlatmalarını istiyoruz.

Hönkk bu ikisi gizliden gizliden mi konuşuyordu :D:D Tüh merakım uyandı, cildim bozulmasın hahaha

Üç aşağı beş yukarı tahmin ediyorum, msn gizli konuşma gereksinimi her ne ise bu iki cadının konuşmasının devamı sapıklığa ve fırlamalığa kaymıştır:) Biri fırlama, diğeri piço ne beklenir bunlardan hahaha Bu iki fırıldakla edilen sohbet sabah ezanını bulur Melek'lerim. Hatta "hadi ya sabah oldu gidek" dediğinizde, rahat 3 saat daha konuşabilirsiniz:D:D Çünkü konular, hızla değişiyor ve kahkahalar havada uçuşuyor :D:D:D:D

Tecrübe konuşuyor; deneyin görün:A:A

glitjasmine6wi[1]-378.gif
hımmmm demek gizlice yazışıyorlardı merak ettim valla kıslar konu neydi.acıklayabilirmisiniz.eğer kendiniz acıklamazsanız ben acıklayacam haaaaa:haha::sigara:

şiit piştttttttttttt ne oluyor bizden habersiz neler çeviriyonuz bakemmmmmmmmm hıhahahaha anam bunlar gecede uyumuyo kimi çekiştirdiniz aceppppp söyleyinn yoksam bağırım heeeeeeeeehahahahahahaha

Geri