Cemoşun Ayıbı :)

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Cemoşun Ayıbı :)
Flaş Flaş Flaşşşş!!!!!!!!
Nezih bir mekan olan Melekler Mekanında ayıp yapıldııııııı!!!!!!!
Evet kim diye merak edenler varsa birazdan acıklıyorum.....
Böyle bir ayıp görülmemiştir şimdiye kadar bu mekanda!!!!

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Evet acıklıyorum herkesin gözü kulağı buraya çevrilsin... Evet o isim Cemoşşşşşşş yaptığı ayıp güzel güzel konuşurken puşttttuuu demesi artık gerisi size kalmış bide öyle demedim diye kıvırmaya çalıştı hahaha
Böyle nezih bir mekanda yapılan ayıba ne diyorsnuz meleklerrrr:bangin:

N

narçiçegimm

Misafir
cemoştur ne yapsa yeridir hahaha

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
heçtee kıvırmadımm:hıh: sen piştt dedin asi huştt didi bende uysun diye puştt didim:hıh: sonuna kadarda ardındayım yanee evet didim bazıları gibi inkar etmem:789:

chat box editörümüz cemoş parkta :D hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yoksa cemoş kaçırıldımı Yoksa cemoş kaçırıldımı
Melekler az önce editörümüz cemonun kapısı çaldı ve cemodan bi da ses çıkmadı yaklaşık 5 dakikadır cemıdan haber alınanmamaktadır kapıya gelen kimdi yoksa cemo kaçırıldımı ri az sonra az sonra az sonra
Asparagas Haberler 5
Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular? Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?
Melekler bugün 00:25 sularında cemoş ve çitos aralarında konuşuyorlardı Cemoş Çitosu msne çağırdı ona birşey soracakmış. Cemoşun Çitosa sorduğu gizli soru neydi? Neden özel konuşma ihtiyacı hissettiler...
Asparagas Haberler 9
chat box editörümüz cemoş parkta :D chat box editörümüz cemoş parkta :D
akşam vakti yemek yedikten sonra yürüşümüzü yaptıkk, etrafın tenhalaşmasını bekliyoduk :dp178: cemoşun evinin önünde küçük şirin bi park var.. orada oturduk.. herkes evine çıkınca bizde koşarak salıngaçlarımızı seçtik...
Asparagas Haberler 24