Cemoşun Ayıbı :)

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Cemoşun Ayıbı :)
Flaş Flaş Flaşşşş!!!!!!!! Nezih bir mekan olan Melekler Mekanında ayıp yapıldııııııı!!!!!!!
Evet kim diye merak edenler varsa birazdan acıklıyorum.....

Böyle bir ayıp görülmemiştir şimdiye kadar bu mekanda!!!!

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Evet acıklıyorum herkesin gözü kulağı buraya çevrilsin...
Evet o isim Cemoşşşşşşş yaptığı ayıp güzel güzel konuşurken puşttttuuu demesi artık gerisi size kalmış bide öyle demedim diye kıvırmaya çalıştı hahaha
Böyle nezih bir mekanda yapılan ayıba ne diyorsnuz meleklerrrr:bangin:

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
heçtee kıvırmadımm:hıh: sen piştt dedin asi huştt didi bende uysun diye puştt didim:hıh: sonuna kadarda ardındayım yanee evet didim bazıları gibi inkar etmem:789:

Cemo (flim afişi) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İnsanların ayıbını araştırmak ve gıybet yapmak İnsanların ayıbını araştırmak ve gıybet yapmak
Ey iman edenler! Zannın birçoğundan sakının. Çünkü zannın bir kısmı günahtır. Birbirinizin kusurlarını ve mahremiyetlerini araştırmayın. Birbirinizin gıybetini yapmayın. Herhangi biriniz ölü kardeşinin etini yemekten hoşlanır mı? İşte bundan...
Tüm İslami Bilgiler 0
cemo ne demek istedi cemo ne demek istedi
Sevgili melekler şok şok şok editörümüz cemo az önce bi nime edem gelem dedi nime nedemek cemo ne demek istedi yoksa bize bişey anlatmayamı çalıştı
Asparagas Haberler 5
Ayıptır söylemesi deyiminin anlamı Ayıptır söylemesi deyiminin anlamı
Ayıptır söylemesi bilmem ne diye başlayan cümlelerde ayıptır söylemesi deyiminin anlamı nedir ne anlatıyor bu neden ayıptır söylemesi diyorlar arkadaşlarım
Soru-Cevap 0
aşka ayıp oluyo ! can dündar ne güzel anlatmış aşka ayıp oluyo ! can dündar ne güzel anlatmış
can dündar ın güzel sözleri can dündarın güzel sözleri dündar aşk kısa kısa aşk Günümüz insanı aşka aşık, aşığa değil! Aşkların kısa dönem askerlik gibi kısa sü...rmesinin nedeni herhalde bu. Zaplanan aşıklar dönemi bu dönem...
Duygu Yüklü Yazılar 1
Cemo (flim afişi) Cemo (flim afişi)
Sinema & Tiyatro 0