Cene agrisi yasayaniniz var mi?

Maviş95

Üye
Üye
Cene agrisi yasayaniniz var mi?
Meraba,3 ay once sinir strese bagli dişlerimi sıktıģım icin çenem çok fazla kasıldı ve nerdeyse agzimi acamiyordum gunlerce yemek yiyemedim. Bu sabahh uyandigim da sadece sag cenemde bi agri olustu. Sol tarafimda hicbir sorun yok sadece sag tarafim. Yemek yerken falan agriyor. Saatlerce sakiz cigneyipte yeni atmisim gibi bi agri var. Disimi sıkınca agri olusuyo. Sebebini bi turlu bilemedim. Neyden dolayi kaynaklaniyor olabilir?

Merhaba, çene ekleminizle ilgili bir sorun olabilir. Yada belirttiğiniz gibi dişlerinizi fazla sıkmaktan dolayı ağrı söz konusu olabilir. Bunların dışında apse gelişimi olabilir. En sağlıklı bilgiyi bir diş hekimine görünmekle alabilirsiniz

Merhaba, çene ekleminizle ilgili bir sorun olabilir. Yada belirttiğiniz gibi dişlerinizi fazla sıkmaktan dolayı ağrı söz konusu olabilir. Bunların dışında apse gelişimi olabilir. En sağlıklı bilgiyi bir diş hekimine görünmekle alabilirsiniz
Bogaz agrisi yada o tarz bi durumdan dolayi yasiyo olabilir miyim? Cunku dislerimi sıktığım zamanda komple agriyordu. Simdi ise sadece sag tarafim.

Şimdi aslında septomlarınızı değerlendirmek için boğaz ağız muayenesi gerekiyor. Yutkunmada problem yaşıyorsanız boğazla ilgili bir sıkıntı olabilir.Çok sıkıyorsanız dişinizi yüzdeki tüm kaslarınız etkilenebilir. Ağrı devam ederse hekime görünün . Gece uyurken en azından dişlerinizi sıkmamanız için aparat verebilir

Geri