1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz İmren - Ne Kaldı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bugün yine efkarlıyım efkarlı sen gidince bu aşk içimde saklı
    bekliyorum hala birşeyler kaldı
    umudum bitmeden, kimseyi sewmeden
    o da bana ben de ona sevdalı
    çocuk olup hep peşimden koşardı
    gitti sanki yaşananlar rüyaydı
    deliye dönmeden bişiler etmeden
    ölümü görmeden...

sen istersen bu ayrılık son bulur
    geç kalırsan belki de sonum olur
    bırakalım bir kenara gururu
    ayrılık hem seni hem beni vurur
    seninle ikimiz fena mı olur...

ahhhh!!!
    oda bana bende ona sewdalı
    çocuk olup hep peşimden koşardı
    gitti sanki yaşananlar rüyaydı
    deliye dönmeden birşeyler etmeden
    ölümü görmeden...

sen istersen bu ayrılık son bulur
    geç kalırsan belki de sonum olur
    bırakalım bir kenara gururu
    ayrılık hem seni hem beni vurur
    seninle ikimiz fena mı olur...

Cengiz İmren - Ne Kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Ölümlü Dünya

Cengiz İmren - Ölümlü Dünya

Varsın dursun böyle dünya Helalim ol gir koynuma Farzet canım herşey rüya Gel ölümlü dünya Gel kalbimi kırma Batsın artık böyle dünya Gel sevdiğim gel, gir koynuma Unutma ki herşey rüya Gel ölümlü dünya Gel kalbimi kırma... Zorluk var yolumuzda Zalimler hep karşımızda Ölümsüz aşk aramızda Kanımızda canım... Biz sevdik canımızla Bir söz var ki aramızda Hiç kimse seni sevmeme...
  2. Cengiz İmren - Leyla

Cengiz İmren - Leyla

Gözümün içine bakma Yeter artık yalvartma Bırak artık inadı kalbimi kırma... Ellerin sözüne kanma Yalanlara inanma Gel Allah'ın seversen beni yalvartma... Ya mendilin salla Ya bir haber yolla Öyle bir yaktın ki olmuşum leyla Senin gibi zalim düşman başına Beni yalvartma... Ya elini salla Ya bir haber yolla Öyle bir baktın ki olmuşum leyla Senin gibi zalim düşman başına Beni...
  3. Cengiz İmren - Cane

Cengiz İmren - Cane

Cane.. Sen de mi yabancı oldun El gibi sırtımdan vurdun Kırdın bu kolum kanadımı Beni dün gece sen vurdun Cane... Sen de mi yabancı oldun Yetmedi sırtımdan vurdun Yıktın hayalimi dünyamı Beni can evimden vurdun Lanet olsun lanet olsun Ettiklerin seni bulsun Kalleşçe bir ayrılmak bu Dünyamı başıma yıktın Evimden barkımdan...
  4. Cengiz İmren - Bulut Oldum

Cengiz İmren - Bulut Oldum

Görsen ne haldeyim Kırık dökük, eski püskü viraneyim İnsaf bi çareyim!!! Hem yaralı, hem yıkılmış bir haldeyim Öyle bahtsız, öyle yalnız, mutsuzum ki... Ne yaptımsa ne ettimse kavuşmadık Bulut oldum göklerde Yağmura döndüm yağdım yerlere Karıştım sellere.. Bir kuş oldum göklerde Hiç yorulmadan seni aradım Unutamadım! Bir bilsen çok ağladım...
  5. Cengiz İmren - Bilseydim

Cengiz İmren - Bilseydim

Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü yoluna harcamazdım Bilseydim hasretten her gece ağlamazdım Bilseydim bir tanem bilseydim Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü...

Sayfayı Paylaş