1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz İmren - Sana Ne Oldu

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nasıl ararım yar nasıl ararım Utanırım seni kie sorarım
    Bütün gururumu yok ettin ama
    Onur duvarımı yıktırmam sana
    Aşk bendendi sevgi benden
    Ne verdin ki sen kendinden
    Dertlerinden başka hasretinden başka
    Yalanlardan başka ne verdin bana...
    Sana ne oldu, sana ne oldu

Ne olduysa olan Hep bana oldu...
    Sana ne oldu, sana ne oldu
    Ne olduysa olan
    Hep bana oldu...

Cengiz İmren - Sana Ne Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Ne Kaldı

Cengiz İmren - Ne Kaldı

bugün yine efkarlıyım efkarlı sen gidince bu aşk içimde saklı bekliyorum hala birşeyler kaldı umudum bitmeden, kimseyi sewmeden o da bana ben de ona sevdalı çocuk olup hep peşimden koşardı gitti sanki yaşananlar rüyaydı deliye dönmeden bişiler etmeden ölümü görmeden... sen istersen bu ayrılık son bulur geç kalırsan belki de sonum olur bırakalım...
  2. Cengiz İmren - Leyla

Cengiz İmren - Leyla

Gözümün içine bakma Yeter artık yalvartma Bırak artık inadı kalbimi kırma... Ellerin sözüne kanma Yalanlara inanma Gel Allah'ın seversen beni yalvartma... Ya mendilin salla Ya bir haber yolla Öyle bir yaktın ki olmuşum leyla Senin gibi zalim düşman başına Beni yalvartma... Ya elini salla Ya bir haber yolla Öyle bir baktın ki olmuşum leyla Senin gibi zalim düşman başına Beni...
  3. Cengiz İmren - Cane

Cengiz İmren - Cane

Cane.. Sen de mi yabancı oldun El gibi sırtımdan vurdun Kırdın bu kolum kanadımı Beni dün gece sen vurdun Cane... Sen de mi yabancı oldun Yetmedi sırtımdan vurdun Yıktın hayalimi dünyamı Beni can evimden vurdun Lanet olsun lanet olsun Ettiklerin seni bulsun Kalleşçe bir ayrılmak bu Dünyamı başıma yıktın Evimden barkımdan...
  4. Cengiz İmren - Bulut Oldum

Cengiz İmren - Bulut Oldum

Görsen ne haldeyim Kırık dökük, eski püskü viraneyim İnsaf bi çareyim!!! Hem yaralı, hem yıkılmış bir haldeyim Öyle bahtsız, öyle yalnız, mutsuzum ki... Ne yaptımsa ne ettimse kavuşmadık Bulut oldum göklerde Yağmura döndüm yağdım yerlere Karıştım sellere.. Bir kuş oldum göklerde Hiç yorulmadan seni aradım Unutamadım! Bir bilsen çok ağladım...
  5. Cengiz İmren - Bilseydim

Cengiz İmren - Bilseydim

Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü yoluna harcamazdım Bilseydim hasretten her gece ağlamazdım Bilseydim bir tanem bilseydim Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü...

Sayfayı Paylaş