1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz
    Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz

GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina
    Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina
    Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz
    Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz

GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim
    AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim
    Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden
    Gel Tut Ellerİmİ VazgeÇmem Senden
    GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina
    Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina

Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz
    Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Komşu Kızı

Cengiz Kurtoğlu - Komşu Kızı

cengiz kurtoğlu komşu kızı cengiz kurtoglu komşu kızı Sabahları pencereni erken açarsın Balkonda görünüp sonra kaçarsın Perdenin arkasından tüllerin arasından Sende farkındamısın bu pencere aşkından komşu kızı Dün beyez giymişdin bugün kırmızı Ne olacak benin halim komşu kızı Perdenin arkasından tüllerin arasından Sende farkındamısın bu pencere aşkından komşu kızı Tiryakin olmuşum görmesem...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

cengiz kurtoğlu beyaz melek cengiz kurtoğlu dinlemek istiyorum kurtoglu beyaz melek Tanırsın beni hain sevgili Hayallerim vardı seninle ilgili Tam aşkı buldum derken Gittin dönüşün yok şimdi Kaldık yarı yolda çok mutluyuz derken Bilmem hangi sebep aldı seni benden Çok acı çekiyorum sensiz seninleyken Ah bir çıkabilsen hasret denizinden Geri dönemez misin bana söyle meleğim Yaralarımı saran...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Senin için değil bu yas Ben bahtıma yanıyorum Sana değil bu gözyaşım Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne kendime Aşkımıza ağlıyorum Ağlıyorum ağlıyorum O günlere yanıyorum O tertemiz sevgimize Aşkımıza ağlıyorum Ne gidişin umrumda Ne dönmeni bekliyorum El diline düşürdün Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı, İstesem de unutamam Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız bıraktı yüreğimi Yüreğim bir yangın yeri, Ne ölüyüm, ne de diri Bir gün olsun gülemedim, Bıraktığı günden beri Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız...

Sayfayı Paylaş