1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Aşk Sokağı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Öyle bir sevdanın içine düştüm Ne siz sorun dostlar ne de ben söyleyeyim Öyle bir aşk ile yanıyorum ki
    Ne siz sorun dostlar ne de ben söyleyeyim

O leyla ben mecnun gibi severken
    Ne oldu bir anda bu sona neden
    Bu aşkın en güzel mevsimindeyken
    Görmedim hiç bahar görmedim neden

Aşk sokağında yalnız kaldım
    Bir köşeye çöküp her gün ağladım
    Oradan geçenler sorup durdular
    Terkedildim demeye dilim varmadı

Cengiz Kurtoğlu - Aşk Sokağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Dağlar Gibi

Cengiz Kurtoğlu - Dağlar Gibi

Çınar idim dünyada bir dala döndüm Aşk elinden inleyen sazlara döndüm Ateş oldum yar elinden bir küle döndüm Gül elinden inleyen bülbüle döndüm Derya gibiydi gönlüm hey damlaya döndüm Ölmez idim kul elinden bin defa öldüm Dağlar gibi sevdim ama bir kula döndüm Kaya gibiydi gönlüm hey bir toza döndüm Gönül dedim yandı söndü boynunu büktü Aşk elinden ömrümü yerlere döktü Ateş oldum yar elinden...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Çok Seviyorum

Cengiz Kurtoğlu - Çok Seviyorum

aldattığın günler unutulmadı unuttum deme inanmıyorum yeminler etmiştik biz yıllar önce döneriz istersek eski günlere Çok seviyorum çok seviyorum ömrümde ilk defa yalvarıyorum sevmiyorum deme inanmıyorum inan seni senden çok seviyorum hani çok sevmiştik birbirimizi kıskanırdı eller bu sevgimizi ölümden başkası ayırmaz bizi bir inat uğruna kırma kalbimi Çok seviyorum çok seviyorum...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Bu Şarkı

Cengiz Kurtoğlu - Bu Şarkı

Gözümde yaşlarla anarken seni Bir beste yarattım vefasız sana Dinlerken hatırlar yaşarsın beni Dilerim bu şarkı ağlatır seni Bu şarkı mazinin mirası sana Bu şarkı aşkımın kirası sana Kanayan kalbimin yarası sana Umarım ömrünce ağlatır seni Dilerim bu şarkı ağlatır seni Her gece rüyamda bulurken seni El açıp Rabbimden dilerken seni Bir defa görmedim ağlarken seni Belki de bu şarkı ağlatır seni
  4. Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

cengiz kurtoğlu beyaz melek cengiz kurtoğlu dinlemek istiyorum kurtoglu beyaz melek Tanırsın beni hain sevgili Hayallerim vardı seninle ilgili Tam aşkı buldum derken Gittin dönüşün yok şimdi Kaldık yarı yolda çok mutluyuz derken Bilmem hangi sebep aldı seni benden Çok acı çekiyorum sensiz seninleyken Ah bir çıkabilsen hasret denizinden Geri dönemez misin bana söyle meleğim Yaralarımı saran...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı, İstesem de unutamam Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız bıraktı yüreğimi Yüreğim bir yangın yeri, Ne ölüyüm, ne de diri Bir gün olsun gülemedim, Bıraktığı günden beri Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız...

Sayfayı Paylaş