1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Daha Elin Olmadım

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir alışkanlıksın, bir kara sevda, Hala bir kor gibi yanıyor tenim
    Zannetme ki ben de sararıp soldum,
    Daha elin olmadım hala seninim

Yine tutuyorum senin yasını,
    Gittin ya öğrendim ağlamasını
    Yerine koymadım bir başkasını,

Gelişine kurdum saatlerimi,
    Hasretinle sardım gecelerimi
    Sana saklıyorum özlemlerimi,

Cengiz Kurtoğlu - Daha Elin Olmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Elimdeki Resmin

Cengiz Kurtoğlu - Elimdeki Resmin

Yaşama sevincime Nefesin hayat verir Kar yağdı yüreğime Sen geldiğinde erir Yollar girdi araya Hasretle yanar oldum Bu günlerde ben seni Ölesiye arar oldum Elimdeki resmin yerine Kendin olsaydın Olsaydın da benim yine Derdim olsaydın
  2. Cengiz Kurtoğlu - Elimde Değil

Cengiz Kurtoğlu - Elimde Değil

Seni buldum ya seni buldum ya Bir daha kaybetmek elimde değil Seni gördüm ya seni gördüm ya Bir daha görmemek elimde değil Şimdi yanım da birtek sen varsın Her zaman her zaman sen olacaksın Döndüm sağıma baktım soluma Senden güzeline raslayamadım Güzel yüzüne tatlı sözüne Yıllardan beridir hasret kalmışım İnan meleğim inan bebeğim Seni yokluğunda...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Senin için değil bu yas Ben bahtıma yanıyorum Sana değil bu gözyaşım Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne kendime Aşkımıza ağlıyorum Ağlıyorum ağlıyorum O günlere yanıyorum O tertemiz sevgimize Aşkımıza ağlıyorum Ne gidişin umrumda Ne dönmeni bekliyorum El diline düşürdün Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı, İstesem de unutamam Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız bıraktı yüreğimi Yüreğim bir yangın yeri, Ne ölüyüm, ne de diri Bir gün olsun gülemedim, Bıraktığı günden beri Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız...

Sayfayı Paylaş