1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Elimdeki Resmin

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yaşama sevincime Nefesin hayat verir Kar yağdı yüreğime
    Sen geldiğinde erir

Yollar girdi araya
    Hasretle yanar oldum
    Bu günlerde ben seni
    Ölesiye arar oldum

Elimdeki resmin yerine
    Kendin olsaydın
    Olsaydın da benim yine
    Derdim olsaydın

Cengiz Kurtoğlu - Elimdeki Resmin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Resminle Konuşup Ağladım Bugün

Cengiz Kurtoğlu - Resminle Konuşup Ağladım Bugün

Öyle ihtiyacım var dı ki sana Seni hep yanımda aradım bugün sanki bir teselli bulacak gibi resiminle konuşup ağladım bugün Eline uzanıp tutmak istedim Boynuna sarılıp öpmek istedim Gittiğin yerlere gelmek istedim Resminle konuşup ağladım bugün Anlattım resmine ben değerini Anlattım gönlümde sonsuz sevgini Yüzüme gülerek beni dinledin Resminle konuşup ağladım bugün Eline uzanıp tutmak...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Resmini Öptümde Yattım

Cengiz Kurtoğlu - Resmini Öptümde Yattım

yalnızdım bitanem yine dün akşam hep seni düşündüm hep seni andım dayanılmaz birşey oldu hasretin dün gece resmini öptümde yattım derdime dermanı bulayım diye bir parça mutluluk duyayım diye rüyamda seninle olayım diye dün gece resmini öptümde yattım düşlere daldıkça doldu gözlerim elini aradı bomboş ellerim gönlümü avutmak için sevgilim dün gece resmini öptümde yattım
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Senin için değil bu yas Ben bahtıma yanıyorum Sana değil bu gözyaşım Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne kendime Aşkımıza ağlıyorum Ağlıyorum ağlıyorum O günlere yanıyorum O tertemiz sevgimize Aşkımıza ağlıyorum Ne gidişin umrumda Ne dönmeni bekliyorum El diline düşürdün Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı, İstesem de unutamam Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız bıraktı yüreğimi Yüreğim bir yangın yeri, Ne ölüyüm, ne de diri Bir gün olsun gülemedim, Bıraktığı günden beri Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız...

Sayfayı Paylaş