Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi
Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi hastane randevu iptal Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi irtibat bilgileri Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi online randevu almak Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi randevu alma Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi randevu iptal etme Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi telefon numarası Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi ulaşım bilgileri hastane randevu alma hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri hakkında ki bilgilere yer veriyoruz bu yazımızda ve randevu almak isteyenler için ise Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi randevu alma ayrıca randevusunu iptal etmek isteyenler için de Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi randevu iptal etme bilgilerini sunuyor ve iptali için Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi telefon numaraları sunuyoruz Melek'lerim.

has2-1dd.jpg
Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi
Hastane Adı: Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi
Telefon: (0312) 446 66 66
Faks: (0312) 447 18 18
Adres: Nene Hatun Cadddesi No.59 Gaziosmanpaşa
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Web Adres: www.centrum.com.tr


Centrum klinik olarak bebek özlemi olan anne ve baba adaylarının yaşadığı sosyal, ekonomik, psikolojik ve tıbbi boyutunu çözmek için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Konularında deneyimli jinekolog, embriyolog, androlog, psikolog ve hemşirelerle beraber, uzman bir ekip çalışması ile Türkiye’nin en gelişmiş, modern ve başarılı tüp bebek merkezlerinden birisiyiz.

Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi Hakkında
Centrum Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi; ivf infertilite polikliniği androloji ve embriyoloji laboratuvarları, operasyon odası, hasta dinlenme odası, aşılama sperm odası görüşme birimleriyle ayrı bir hizmet vermektedir. Tedavi olumlu sonuçlandığında merkezimizin ana hedefi çiftin eve sağlıklı bebekle dönmesidir. Bunun için tüm uygulamalar merkezimizde yapılmaktadır. Teknolojinin yarattığı olanaklar, gebelik yüzdelerini % 3′lerden % 50′lere çıkarmıştır. Günümüzde kısırlık büyük ölçüde tedavi edilebilmektedir. Tüp bebek tedavilerindeki başarı 3-4 deneme sonunda her 100 çiftten 80 – 90 ‘ınyn infertilite (kısırlık) sorununun çözülmesi ve çocuk sahibi olmasıyla sonuçlanmaktadır
 
Üst