1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Cep telefonu ile sivilce tedavisi mi?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Artık hiç birşeye şaşırmaz oldum:DÇünkü artık modern çağdayız ve modern çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz.Modern çağa adım atmakla kalmadık hemen koşmaya başladık ve hız kesmeden...Her yeni günde yeni bir icat çıkıyor.Bilim adamları artık sınır tanımıyor.İşte yeni buluşları.... [​IMG]
    Özel bir yazılım ile sivilcelerinizi tedavi edebilirsiniz. Modern çağın en çok konuşulan telefonu Apple iPhone’un sivilcelere iyi geldiğini ilk duyduğumuzda biz de pek inanmamıştık. AppStore üzerinden 1.99 dolar karşılığı indirilebilen AcneApp isimli uygulama ışık tedavisini baz alıyor ve uygulamanın benzoilperoksitten iki kat daha etkili olduğu belirtiliyor. Houston’da yaşayan Dr. Greg Pearson tarafından geliştirilen uygulama sayesinde telefonunuzun ekranı isteğe bağlı kırmızı ya da mavi ışıklar yaymaya başlıyor. Kırmızı ışığın enfeksiyon giderici, mavi ışığın da bakterilerle savaşma özelliği olduğu belirtilirken uygulamanın telefonun ekranı yüzünüze bakacak şekilde günde sadece iki dakika çalıştırılmasının yeterli olduğu söyleniyor. İlk rakamlara göre toplam indirilme sayısı şimdiden 100 bin gibi büyük bir barajı aşmış durumda.

Benim cep telefonum böyle bir özelliği olsa başka da birşey istemem.Yok fotoğraf çeksin,yok görüntülü konuşma yapsın umrum da olmaz yeter ki sivilceleri yok etsin.Ama nerdeeeee....:D:D:D

2. mars

mars Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok komikkkk ya ve garip aslında benim ihtiyacım yok ama arkadaşlarıma söyliyim:)

3. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya allahaşkına gerçeklik payı ne kadar :))

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    garip bi buluş....işe yararmu bence tartışlr bir konu daha:)
    ama bu devrde hiç bişye şaşmamak lazm....

5. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok artık diyorum başka da bişey demiyorum:)

Cep telefonu ile sivilce tedavisi mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep telefonu

Cep telefonu

Rüyada cep telefonu ile konustugunu görmek, uzaktan bekledigi bir haberi alacagina delalet eder.
  2. Levi's'tan Cep Telefonu

Levi's'tan Cep Telefonu

Ünlü giyim firması Levi Strauss & Co. bu yıl Eylül ayında çıkacak telefonunu duyurdu. Ünlü giyim firması Levi Strauss & Co. yeni tarz mobil telefonunu dünyaya duyurdu. Büyük yankı uyandırması beklenen habere göre Levi's, giyim tarzından sonra yepyeni bir cep telefonu tarzı oluşturmayı hedefliyor. 19 Haziran'da Paris'ten duyurulan Levi's cep telefonu basın bülteni, gençlerin kendi...
  3. Google Android ile çalışan ilk cep telefonu T-Mobile G1 adıyla ABD'de satışa çıktı

Google Android ile çalışan ilk cep telefonu T-Mobile G1 adıyla ABD'de satışa çıktı

ilk cep telefonu ne zaman çıktı ilk cep telefonu türkiyeye ne zaman geldi türkiyeye geldi İşte Google'ın telefonu Google'ın açık kaynaklı mobil işletim sistemi Android ile çalışan ilk cep telefonu T-Mobile G1 adıyla ABD'de satışa çıktı. 'T-Mobile G1', ünlü mobil cihazlar üreticisi HTC'nin 'Dream' modelinin Android işletim sistemiyle birleşmesinden oluşuyor. Cihazda, tam dokunmatik 480 ×...
  4. Hamileler cep telefonu kullanabilir mi bebeğe zararı olur mu ?

Hamileler cep telefonu kullanabilir mi bebeğe zararı olur mu ?

hamilelikte cep telefonu kullanılırmı,hamilelikte cep telefonunun zararları,hamilelikte cep telefonunun sakıncaları,hamilelikte cep telefonu kullanımı hakkında bilgiler Radyasyon ile genellikle 3 koşulda karşı karşıya kalınmaktadır. Bunlardan ilki; hastanelerde diş ve akciğer filmi çekimi, renkli böbrek filmi olarak adlandırılan IVP çekimi ile tomografi gibi işlemlerdir. İkincil...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş