1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.677
    Ödül Puanları:
    113

Çeşitli Makina Nakışı Örnekleri İsteyenlere...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; makina nakışı örnekleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, eğer el işi işlemeleri beğeniyorsanız, sizlere salonunuzda mutfağınızda ve odalarınızda hatta yastık kılıfları ve her türlü örtülerinizde kullanabileceğiniz harika makina nakışı örnekleri sunmak istiyoruz. Zevkinize göre seçeceğiniz birbirinden değişik motiflerle hayal gücünüzü kullandığınızda harika işlemeler yapabileceğiniz makina nakışları çeşitleri için buyrun galerimize bir göz atalım...

Çeşitli Makina Nakışı Örnekleri İsteyenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makine

Makine

Rüyada bir makine görmek , kârlı bir iş teşebbüsünde bulunacağınıza işarettir. Rüyada bir makine görmek, çok para kazandıracak bir iş girişiminde bulunacağınıza yorumlanır. Rüyada makine görmek, sanat ve ise isarettir.
  2. Kurdela Nakışı Bohça Örneği

Kurdela Nakışı Bohça Örneği

kurdele nakışı bohça örnekleri kurdele nakışı bohça bohca modelleri işi bohca
  3. makine nakışı modelleri

makine nakışı modelleri

makina nakışı mutfak takımı makina nakışı modelleri nakış modelleri makine örnekleri makine nakış
  4. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  5. Kurdela Nakışından Örnekler

Kurdela Nakışından Örnekler

Kurdela nakışından yapılmış değişik ve farklı el işi modellerini sizler için paylaşıyorum.Eğer sizde bu tür kurdela nakışı modellerinden hoşlanıyorsanız bunlarda size değişik bir alternatif olacaktır:tik:

Sayfayı Paylaş