1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Çevir kazı yanmasın ne demek oluyor ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Annem ona cevap verdiğim zaman bana çevir kazı yanmasın diyor , ne demek o diyorum aç kitap oku araştır diyor ama size sormak daha kolay sanki :D Ne demek çevir kazı yanmasın ?

   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  Sayın misafirimiz, Bu deyim, karşısındakini kıracak bir söz söylediğini fark edip de çevirmeye kalkışanlara şaka yollu söylenir.
   
Çevir kazı yanmasın ne demek oluyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Cevher ( Cevahir) Yumurtlamak Deyimi Ne Demek Oluyor ?

  Cevher ( Cevahir) Yumurtlamak Deyimi Ne Demek Oluyor ?

  Cevahir (Cevher) Yumurtlamak Deyiminin Açıklaması Cevahir (Cevher) Yumurtlamak Ne Demek Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız cesarete gelmek deyiminin ardından bu sayfamızda da cevahir yumurtlamak ne demek bilgiler veriyoruz sizlere.... Cevahir (cevher) yumurtlamak: Saçma sapan konuşmak.
 2. yasal mal rejimi ne demek oluyor ?

  yasal mal rejimi ne demek oluyor ?

  Melekler, boşanmada yasal mal rejimi nedir, nasıl gerçekleşir ? Sanırım mal paylaşımıyla ilgili ..
 3. dayak arsızı ne demek oluyor ?

  dayak arsızı ne demek oluyor ?

  Merhaba melekler mekanı, annem bana kızdığı zaman ve peşimden terlik fırlattığında dayak arsızı oldun sen diyor. :) Ne demek istiyor acaba ? :)
 4. İdrarımı yaparken aşırı yanma oluyor nedeni nedir?

  İdrarımı yaparken aşırı yanma oluyor nedeni nedir?

  idrar yolu yanması neden olur,idrar yolu yanmasının nedenleri,idrar yolu yanmasının tedavisi,idrar yolu enfeksiyonları,idrar yolu enfeksiyonları hakkında bilgiler İdrar yolu enfeksiyonu oldukça sık rastlanan ve daha çok kadınları etkileyen bir rahatsızlıktır. Ağrılı ve sıkıntı verici olabilir ama çoğu kez, kendiliğinden veya doktorun belirleyeceği bir antibiyotik tedavisiyle birkaç gün...
 5. Kader ve kaza meselesi

  Kader ve kaza meselesi

  Kaza ve kader meselesi ilmi kelam ( itikadi ) meselelerin en önemli olanlarındandır. Bu mesele eşliden beri hem Müslümanlar arasında ve hem de İslamiyet’ten önceki diğer ümmetler arasında birçok münakaşalara sebebiyet vermiştir. Bu meselenin künhü ve mahiyetinin tam anlamıyla anlaşılması beşerin idrakinden hariçtir. Kader ve kaza meselesinde kafamız neden çok karışık? İnsanoğlunun...

Sayfayı Paylaş