Etiketler:
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

çevre komiasyonundayım acil yardım yarına bitmesi lazım

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaişlarr yarına kadarçevre için neler yapmamız gerektiği ile ilgili bir proje bulmamız lazım ne bileyim işte çevreye olumlu örnek olması lazımmış..

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    valla çevre için yapmamız gereken önce kend,m,z, dizginlemekk nasıl evimizi temizliyorsak yaşantımız içinn yaşanılır hale getiriyorsak çevreyede aynen öyle davranmalıyızzz
    çevreninde bi yaşantısı var dimi ama en önemli yaşam yine biz insanlarınn ve yine biz insanlarr bozuyoruz doğal ortamı çevreyiii

dedim gibi en iyi örnek insanın kendini dizginlemesii artık yere çöp atmamayı bilmeli insanoğluu

çevre komiasyonundayım acil yardım yarına bitmesi lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil yardım farlutal

acil yardım farlutal

farlutal farlutal ve gebelik kullanırken adet olmak kullanırken hamile kalmak hamile kalınırmı merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 5 gün...
  2. kızlar acil yardım:(

kızlar acil yardım:(

en son adetimi 22 kasımda görmüştüm.18 aralıkta nişamlımla bir birliktelik yaşadık ama benm üzerimde iç çamaşırım onun üzerinde hiç birşey yoktu.boşaldığında bacağıma ve iç çamaşırıma geldi.adetime 5 gün varken bu tür bir ilişkiden hamile kalabilir miyim acaba?adetlerim zaten hep düzensizdi bu ayda farlutal kullandım ama 7 gün oldu hala adet görmedim.korktugum için ilişkiden 19 gün sonra...
  3. acil kilo almam lazım ne olur yardım edin :(

acil kilo almam lazım ne olur yardım edin :(

Herkes fazla kilolarından dertlidir ama bende tam tersi çok zayıfım aşırı :( Psikolojim altüst.Ne yesem işe yaramıyor.Lütfen tecrübeli olanlar, ben nasıl beslenmeliyim, neler yemeliyimki kilo alayım :(
  4. çok acil yardım

çok acil yardım

bizim sokakta bi oğlan oturuyor ben bu oğlanla konustum falan ama oğlan la biz bi ara daha konusuyoduk bana senı sevıyorum falan dedı sonra yalanmıs tam 6 ay gectıkten sonra tekrar konuşmaya başladık yeni seni seviyorum dedi bennde hıc bısey demedim çünkü güvenmıyodum teklıf ettı kabul etmedım güvensızlıkten dolayı ama onu ne zaman görsem kalbim duracak gibi oluyo ve konusamaz hale gelıyorum...
  5. acil yardım lütfen...

acil yardım lütfen...

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım

Sayfayı Paylaş