Çeyizlik Danteller Yeni Evleneceklerin Dikkatine

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Çeyizlik Danteller Yeni Evleneceklerin Dikkatine
Çeyizlik Danteller- Çeyiz hazırlığı içinde olan genç kızlar eminim şimdi en güzel dikkat çekici dantel örgüler arayışı içindeler. Değişik örnek arayanlara özel en gözde dantel örneklerini sizler için yazımızda derledik. Çok eskilere dayanan çeyiz hazırlığı içinde yer alan danteller günümüzde de modern örnekleri ile çeyizleri süslemeye devam ediyor. Hem günümüz teknolojisi hem de büyük oranda maharetli hanımların el becerisi sayesinde en güzel dantel örnekleri hep birlikte görebileceğiz. Eskilerdeki gibi o sıradan modeller yok artık. Rengarenk kayınvalidenizi kıskandıracak görümcenizi çatlatacak en harika örnekleri çeyiz koleksiyonunuza eklemeye hazır olun. İlk örneğimiz bir sehpa bir masada kullanabileceğiniz çiçek motifleri ile örülmüş kabartmalı bir model.


beyaz cicek motifli ceyizlik orgu modeli.jpg


Bu aşağıdaki model de fiskos sehpa ya da masa örtüsü için kullanılabilir. Tığ işinden örülmüş çok şık zarif bir örnek. Her genç kızın özenerek hazırlayabileceği bir örnek. Artık eskilerde olduğu gibi hoş ve şık bir örneğin tek elde olması değil internet ortamı gibi bir alanda herkesin ulaşabileceği şekilde paylaşılması daha güzel. Özellikle sosyal paylaşım alanlarında maharetli hanımların paylaşımlarını siz de kendinize örnek edinebilirsiniz.

ceyize ozel orgu dantel ornegi.jpg


Sadece sıradan motifler desenler yerine bu şekil adeta bir tabloyu andıran harika bir görseli de danteliniz üzerine sergileyebilirsiniz. Bu şekil çeyizlik danteller daha bir ilgi görecektir eminim ki. Yine daha renkli bol motif işlemeli örnekleri çeyizlik modeller arasına koyarak daha renkli bir çeyiz elde edebilirsiniz.

ceyizlik desenli dantel ornegi.jpg


el emegi goz nuru ceyizlik dantel ornegi.jpg


Özellikle bu aşağıdaki örnek hem gül motifleri hem kırmızı renk kalp motifleri ile tam bir çeyizlik örnek. Çeyizinize koyacağınız bir model de bu olabilir aslında. Bunu da sehpalarda yatak odasında kullanabilirsiniz. Bu linkte yine çeyiz sandığına girebilecek modellerin yer aldığı konumuz yer almakta. İnceleyerek daha fazla fikir edinebilirsiniz.

kirmizi kalp ve cicek motifli ceyizlik dantel.jpg


Özellikle ben bu şık örneğe bayıldım. Harika bir tasarım. Herhalde el emeği olduğunu bilmesem makine örgüsü sanırdım. Gerçekten bunu nasıl bir insan yaptı hayret ediyorum. Koyu renk ahşap masa üzerinde de kendini göstermiş model.

motifli dantel ceyizlik masa ortusu.jpg
 

Benzer İçerikler

Üst