1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cezakellahu hayran nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bir kaç yerde duyduğum bir kelimeyi buraya yazarak yardım istiyorum. Cezakellahu hayran ne demektir anlamı nedir arkadaşlarım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

cezakellahu hayran nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mest'ü Hayranım İlahisi

Mest'ü Hayranım İlahisi

mest ü hayranım mestu hayranım mest ilahisi gözümden yaşlar akmaya başlar ilahisi mestü Mest'ü hayranım zaru giryanım Hem dem lisanım der Allah Allah Gözümden yaşlar akmaya başlar Cümle kurt kuşlar der Allah Allah İrfan isteyen ihsan isteyen Canan isteyen der Allah Allah İns cin melekler yerler felekler Suda semekler der Allah Allah
  2. hayran bırakacak pırlanta yüzükler

hayran bırakacak pırlanta yüzükler

bir pırlanta tek taş tutkusu aldı başını gidiyor tabi olan adamcağızlara oluyor :D Bizim umrumuzda mı sanki alacaklar tabii :seker: tek taşımı kendim mi alacagım :) şimdi sizin gözlerinizi beylerin ceplerini karartacak modeller tek taş degill çok taşş :hhh:...
  3. Hayranım ben bunlara yaa :))

Hayranım ben bunlara yaa :))

Şu masumluğa bakar mısınız :) Aman ya rabbi poz vermişler bi de :D çook tatlılar... :) Şunlardaki güzelliğe bakın yaa yerim onları ben :) Ohh ohh yarasın miniklerime :):) Bayılıyorum ben bu goldenlara ya çok tatlılar... 2.5 yaşındaki çocuk zekası oluyomuş bunlarda çok akıllılar...
  4. Dudaklarınızla hayran bırakın

Dudaklarınızla hayran bırakın

Güzellik uzmanları, kadınların dudaklarına makyaj yaparken uygulayacakları bir dizi ipucu ile dikkat çekebileceklerini ve şikayetlerini kapatıcı tüyolarla kusursuz görünebileceklerini belirtiyor. İşte doğu dudak makyajı ve kusursuz ruj kullanımı için ipuçları… Ruju düzgün ve pürüzsüz sürmenin en iyi yolu nedir? Hafifçe gülümseyerek dudaklarınızı gerin ve asla büzmeyin. Soluk renkli...
  5. Cezakellahu Hayran Anlamı Açıklaması

Cezakellahu Hayran Anlamı Açıklaması

cezakellahu hayran nedir ne demektir anlamı açıklaması manası ile ilgili bilgiler burada melekler Peygamber Efendimiz (s.a.v..) hadislerinden birinde ;"Kim, kendisine yapılan bir iyliğe karşı, bunu yapana:"Cezâkellâhu hayran " derse ,teşekkürü en mükemmel şekilde yapmış olur" buyurmuştur.Bu hadiste sözü geçen cezakellahu hayran ifadesinin anlamını bilmemiz hadisi anlamamız...

Sayfayı Paylaş