Chia tohumu kullanan

Rumvrli

Yeni Üye
Üye
Chia tohumu kullanan
Merhabalar arkadaslar chia tohumu ila zayiflayan varmi bende kullanmak istiyrm sizinde yorumunuzu aliyim dedim

Chia tohumunu ben aldım ve yoğurt ile karıştırarak kullandım. Gerçekten faydasının olduğunu düşünüyorum. Ben şu anda 10 kilo kadar vermiş durumdayım. Ekmeğin kesilmesi ve protein ağırlıklı olarak beslenilmesi durumunda bu tür takviye şeyleri kullanmak, tokluk hissi yarattığından kesinlikle altını çiziyorum kilo vermeye yardımcıdır. Akşamları özellikle geç saate kadar oturanlar için bunu kullanmak son derece yararlı olacaktır.

Ben bir kase yoğurdun içerisine iki kaşık atıyorum ve karıştırıyorum sonra afiyetle yiyorum ağızda çıtır çıtır oluyor. Muhtemelen de midede şişiyor ve tokluk hissi yaratıyor. Sonuç olarak tavsiye ediyorum.

Benim eşim 85 kiloydu . Bir takım uygulamalarla 70 kiloya düştü. Chia tohumunu yoğurtla tüketti, suyunu asla sade içmedi.Bir sürahi suda dal tarçın taze nane yaprağı ve limon dilimi bulundurdu. Normal beyaz ekmeği kesti tam buğday ekmeği tüketti.Sadece sabah kahvaltısın da .Chia tohumu elbetteki faydalı fakat tek başına kişiyi zayıflatmaz. Ekmeği,yağı hamur işlerini kesmek ,egzersiz yapmakta gerekli.

Benim eşim 85 kiloydu . Bir takım uygulamalarla 70 kiloya düştü. Chia tohumunu yoğurtla tüketti, suyunu asla sade içmedi.Bir sürahi suda dal tarçın taze nane yaprağı ve limon dilimi bulundurdu. Normal beyaz ekmeği kesti tam buğday ekmeği tüketti.Sadece sabah kahvaltısın da .Chia tohumu elbetteki faydalı fakat tek başına kişiyi zayıflatmaz. Ekmeği,yağı hamur işlerini kesmek ,egzersiz yapmakta gerekli.
Bende aldim bakalm ins. Ise yarar bende tek sıkıntı haraket ev isi yapyrm yoksa disari cikip spor filan yapamiyrm ewde musait degil ewde de egzersiz yapamiyrm

Geri