Chicco feel ana kucağı kullananlar nasıl?

F

Feyzacan

Forum Okuru
Chicco feel ana kucağı kullananlar nasıl?

Chicco feel ana kucağı melek kadınlar kulübü chicco feel ana kucağı fiyatı forum'da.​

Arkadaşlar internetten gördüm Çok yorum almış Chicco feel ana kucağı almayı düşünüyorum sizce nasıl size de bir sormak istedim chicco feel ana kucağı nasıl rahat mı konforlumu bu konuda bilgi verirseniz sevinirim bir de uygun fiyatlı olarak almak istiyorum nereden aldığınızı da yazarsanız sevinirim.

images (17).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Chicco bebek urunleri konusunda iyi bir markadir diyebilirim. Chicco feel ana kucağını özellikle doğumdan 9 kg a ulaşana kadar kullanabilir eliniz kolunuz ayağınız olabilir. Bebek için konforlu vücudunu destekleyen hem otururuz hem yatar pozisyonda üç ayrı pozisyona sahiptir bebeğinizi hem sabit bir şekilde orada kalmasını sağlarken aynı zamanda sallanır pozisyonda da uyumasını sağlayabilirsiniz. Oyuncaklı ve müzikli olması ile bebekleri daha fazla eğlendirecektir.

Trendyol Hepsiburada gibi internet alışveriş sitelerinden de fiyat karşılaştırması yaparak satın alabilirsiniz. "Ana kucağı kaç ay kullanılır nereden alabilirim" yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geri