1. chicco

chicco Forum Okuru

chicco lite way bebek arabası kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında chicco tarafından paylaşıldı.

selam melekler bebeğim için hazırlık yapıyorum sıra arabasına geldi hem rahat hem kullanışlı bir bebek arabası istiyorum bebeğim küçük olacağı için tam yatmasını istiyorum chicco lite way bebek arabası bana oldukça cazip geldi önceki çocuğumdada chicco marka kullandım ve gayet memnun kaldım ama bu modeli daha önce kullanmadığım için çekimser kalıyorum bana chicco lite way bebek arabası alıp kullananların acil yorumları lazım nasıl memnun kaldınızmı

chicco lite way bebek arabası kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek arabası kullananların yorumları ve tavsiyeleri

bebek arabası kullananların yorumları ve tavsiyeleri

selam hanımlar henüz çiçeği burnunda bir anneyim kırkımız geçenlerde çıktı bebeğimle birlikte arada dışarı çıkmak istiyorum ve onun rahat edebileceği benimde rahatlıkla kullanabilecğim bir bebek arabası istiyorum bu arada arabamın bagajına sığabilecek bir model olursa çok sevinirim çünkü bazı bebek arabaları bagaja sığmıyor kolaylıkla katlayıp arkaya koyabileceğim bir araba istiyorum tavsiyesi...
  2. Chicco lite way kullanan tavsiye edebilir mi ?

Chicco lite way kullanan tavsiye edebilir mi ?

Çocuğum artık yavaş yavaş emekleme dönemine ve etrafı da tanıma sürecine girdi kızlar, çok fazla araştırdım artık kafam beynim sulanmaya başladı. Pierre Cardin alayım diyorum ama bu ürünü de merak ediyorum. Nasıl kullanımı basit ve rahat mı bebekleriniz için sizler hangi araçları alıp kullanıyorsunuz bana da memnun olanlar marka ve var ise fiyat yazabilir mi ?
  3. Chicco baston puset kullananlara birşey sormak istiyorum

Chicco baston puset kullananlara birşey sormak istiyorum

Bebeğim yakında doğacak ona puset almak istiyorum ama baston pusetler çok hafif kullanımı çok güzel diye duydum acaba siz neler düşünüyorsunuz. Alıp kullananlar vardır belki chicco baston pusetlerini nette gördüm önerir misiniz? Kullananlar bu ürünle ilgili problem yaşadılar mı ya da memnun kaldılar mı merak ettim. Şimdiden teşekkür ederim..
  4. Chicco simplicity puset kullananlar memnun kaldılar mı

Chicco simplicity puset kullananlar memnun kaldılar mı

Arkadaşlar 1 aylık bebeğim var şimdi hastaneye bebek el çantasında götürüyorum ama yakında sanırım bebek arabası ihtiyacımız olacak. Uzun mesafede de işime yarayacak iyi bir puset arıyorum hatta chicco simplicity puset acaba nasıldır bebeğim rahat eder mi ben rahat kullanabilir miyim kullananlar varsa önerirmisiniz bu markayı?
  5. wei-b forsch travel bebek arabası kullananlar yorum

wei-b forsch travel bebek arabası kullananlar yorum

kızlar bunu nette gördüm yenidoğan bebeğim için alacağım ama nasıl kullanımı filan rahat mı tasarımı çok hoşuma gitti bir kere alıcam uzun süre kullanıcam iyi bir şey olsun istedim bu markayı kullananlar varsa önerir misiniz memnun musunuz acaba merak ettim? Yorumlara göre sipariş vermeyi düşünüyorum.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş