Christian Dior Bayan Ayakkabı

$ul€

Yeni Üye
Üye
Christian Dior Bayan Ayakkabı
Cristian Dior Bayan ayakkabı modelleri arayanlar tamda doğru yerdesiniz arkadaşlarım. Topuklu ince topuklu bok ve tüm ayakkabı modellerini bir galeride sizlere toparlıyorum.

Buradaki ayakkabılar için bulduğum resimlerin kaynağı google görseller arkadaşlarım, dolayısı ile sizlere sunacağım satın alma linkinden bu ayakkabıya ulaşamayabilirsiniz. Ha benzerini bulursunuz ayrı konu ama şimdiden söyleyeyim. Her ayakkabının ayrı ayrı satın alma linkini veremiyorum. Toplu olarak Bayanlar için Cristian Dior ayakkabılara bakabilirsiniz.

İnternet ortamını araştırdığımızda buradaki adreste 1946 yılından beri faaliyet gösteren Cristion Dior imzalı ürünlerin tamamını görebilir ve ulaşabilirsiniz.

Büyük mağazalardan bu markayı getiren firmalara bakmanız gerekiyo. Boyner gibi firmalarda bu markalı ayakkabı parfüm ve bir çok ürün var mecburen onlara bakacaksınız. ben sizlere galeri oluşturuyorum.

CRİSTİAN DİOR BAYAN AYAKKABI MODELLERİ
( Galeri halinde görmek için herhangi bir resme tıklamanız yeterlidir )

[photo=large]1150[/photo][photo=large]1151[/photo][photo=large]1152[/photo][photo=large]1153[/photo][photo=large]1154[/photo][photo=large]1155[/photo][photo=large]1156[/photo][photo=large]1157[/photo][photo=large]1158[/photo][photo=large]1159[/photo]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri