Çi- Kız İsimler

Çi- Kız İsimler
Çiçek: bitkilerin üreme organlarını taşıyan renkli bölümü bitki Çiçekhatun: özel isim
Çiğdem: zambakgillerden, çeşitli renklerde çiçekler açan bir kır bitkisi

Çiğin: omuz Çilay: ayın üzerinde beliren açık renkli lekeler
Çile: zahmet, sıkıntı
her türlü iplik kangalı
Çilek: meyve
Çilen: hafif yağan yağmur, çisenti
Çilenti: hafif yağan yağmur, çisenti

Çiler: güzel öten, güzel ötüşlü şarkılar söyleyen, şakıyan
Çiltanesi: özel isim
Çimçik: saf, temiz
Çimen: yeşillik, ot
Çiray: çehre, surat
Çise: çiseleyen yağmur damlası
Çise(m): hafif yağan yağmur(um)
Çisem: çiseleyen yağmur
Çisen: hafif yağan yağmur, çisenti
Çisil: hafif yağan yağmur, çisenti
Çitlenbik: bir çeşit ağaç

Çı- Kız İsimler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2.ci çizgi silik çıktı  hamilemiyim?? 2.ci çizgi silik çıktı hamilemiyim??
Merhaba 2 gün önce gebelik testi yaptım ilk çıkmadı sonra attım çöpe sonra dayanamayıp tekrar baktım 2.ci çizgide çıkmış ama silinikti sonra tekrar yaptım aynı şekilde silinik çıktı karnımda 3 gündür adet olucak şekilde sancım var acaba hamile...
Soru-Cevap 3
Avlu 11.ci bölüm yeni fragman Avlu 11.ci bölüm yeni fragman
avlu son bölüm fragmanı, avlu yeni bölüm, avlu 11.ci bölüm fragmanı, avlu son bölümde neler olacak ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Star tv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen ve her bölümü ayrı bir heyecan olan "Avlu" 11.ci...
Reytingli Diziler 0
Evde çıtır  çıtır patates kızartması nasıl yapılır? Evde çıtır çıtır patates kızartması nasıl yapılır?
Patates mutfakların vazgeçilmezi olarak yer alır. Hemen hemen her yaştan kişinin severek yediği patates ile yapılan birçok çeşit vardır. Patatesli mezeler, salatalar, patates yemekleri, patatesli börekler ve hatta...
Faydalı Bilgiler 3
Çi-Sem Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Çi-Sem Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
İlçe: Çankaya...
Öğrenci Yurtları 0
Çı- Kız İsimler Çı- Kız İsimler
macar kız isimleri macar bayan isimleri macaristan kadın Çığ: dağlarda, bir yerden koparak yuvarlandıkça büyüyen kar yığını kafile, sürü Çığın: çıkın bohça Çığlık: ince ve keskin bağırış Çıldam: çabuk, acele...
c-Kız İsimleri 0