1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

çiçek şeklinde solar aydınlatma

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Solay aydınlatma modelleri BAhçe aydınlatmaları

Solar aydınlatma modelleri, güneş enerjisini gündüz depolayarak akşam elektrik veya her hangi bir ektra enerji kullanmadan depoladığı enerjiyi kullanmanızı sağlıyor. Bu yüzden oldukça ekonomik olan bu modeler bahçe dekorasyonunada şıklıkları ile hoş bir görünüm katıyor.

< Konu Resmi..>

çiçek şeklinde solar aydınlatma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  2. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  3. Aydınlatmalar

Aydınlatmalar

aydınlatmada ışık renginin önemi ışık kaynaklarının insan yaşamındaki yeri duvar aydınlatmaları hayatımızdaki aydınlatmalar Yatak odası aydınlatmasının dinlenme, makyaj yapma, giyinme ve okuma gibi gereksinimlere yanıt verecek şekilde dengeli olması gerekiyor. House Beatiful dergisi yatak odalarının nasıl doğru aydınlatılacağını anlatıyor. Yatak odalarında dinlendirici bir genel...
  4. çiçek açan aydınlatmalar

çiçek açan aydınlatmalar

Aydınlatma modelleri Çiçekli avize modelleri Çok modern avize modelleri mevcut ama ben bu çiçek açmış avize modellerini çok değişik ve çok modern buldum. Salon için fazla renkli olabilir ama cıvıl cıvıl oturma odaları ile hoş bir kombinasyon sağlayabilir diye düşünüyorum.
  5. Avizeniz çiçek açsın

Avizeniz çiçek açsın

çiçek avize modelleri Avize modelleri Değişik avize modelleri bakıyorsanız bu çiçek avize modelleri ilginizi çekebilir. Aydınlatma modeli düşünüyorsanız bu modelleri beğenebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş