1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çiçeklerin dünyasından kareler

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çiçeklerin dünyasından kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyadan kareler

dünyadan kareler

South Island - ABD Cape Town - Güney Afrika Cumhuriyeti Golden Temple (Altın Tapınak) - Hindistan Taj Mahal - Hindistan Canadian Rockies (Rocky Dağları) - Kanada Uluru - Avustralya Chichen Itza - Meksika Machu Picchu - Peru Petra - Ürdün The Pyramids (Piramitler) - Mısır Venice (Venedik) - Avusturya Maldives (Maldivler)
  2. dünyanın en büyük çiçeği

dünyanın en büyük çiçeği

Bu çiçeği sevgilinize götüremez, elinize alıp koklayamazsınız; zaten kokusu insanlara hoş gelmiyor. Ancak yine de insanlığın ilgisini en çok çeken çiçeklerden biri o. Güneydoğu Asya'nın yağmur ormanlarında bulunan 1 metre genişliğinde ve 7 kilogram ağırlığındaki kırmızı Rafflesiaceae bitkisi, dünyanın en büyük çiçeklerinden biri olarak kabul ediliyor. Çiçek, yaklaşık 200 yıl önce...
  3. okyanus dibindeki dünyadan kareler

okyanus dibindeki dünyadan kareler

okyanus manzaraları okyanus altı resimleri
  4. Dünyanın Bütün Çiçekleri

Dünyanın Bütün Çiçekleri

DÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİ Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum. Bütün çiçekleri getirin buraya. Öğrencilerimi getirin buraya, getirin buraya, Kaya diplerinde açmış çiçeklere benzer Bütün köy çocuklarını getirin buraya. Son bir ders vereceğim onlara. Son şarkımı söyleyeceğim, Getirin, getirin... Ve sonra öleceğim. Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum, Kır ve dağ çiçeklerini istiyorum,...
  5. spor dünyasında gülmekten öldüren kareler

spor dünyasında gülmekten öldüren kareler

gülmekten öldüren resimler Sporcular o anki duruma öyle bir konsantre oluyorlar ki nasıl bi durumda olduklarını farketmiyorlar bile ama bu anlar objektiflerden kaçmıyor ,kaçamıyor:D:Dişte size gülmekten öleceğiniz objektiflere yansıyan karelerhahaha höst aile var:D:D wuuuwww:D :24: :utan: yemiyecek işte zorlamasana abi:D hey dur noluyor:hhh: dillerden düşmeyen kare:D:D

Sayfayı Paylaş