1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çift rahimim var çocuğum olur mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bir sorum olackti yeni evlendim ve doktora gittim cift rahimim varmis cocugum olurmu olmazmi yorumlarinizi bekliyorm

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Bu kesinlikle Allahın bir lütfu bu durumdan korkmamalısınız ve üzülmeyiniz çünkü her kadına göre iki kat daha fazla anne olma şansına sahipsiniz :)

çift rahimim var çocuğum olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda tinnitus olur mu

Çocuklarda tinnitus olur mu

Cevap 38: Evet.Rahatsız edici subjektif tinnitus çocuklarda erişkinlerdeki kadar sık olduğu halde çocukların tinnitustan kendiliğinden şikayetine seyrek rastlanır. Literatür taramasında çocuklarda tinnitus ile ilgili yayın sayısı oldukça azdır. Normal okula giden sağlıklı çocuklarda tinnitus rastlanma oranı %29′dur ve sorulduğunda %10′u tinnitustan şikayetçidir. Orta ve ileri derecede işitme...
  2. Çocuklarda Kolestrol Olur mu?

Çocuklarda Kolestrol Olur mu?

Kolestrol yüksekliği, çocuklar söz konusu olunca pek akla getirilmeyen bir konudur. Erişkinlerdeki yüksek kolestrol düzeylerinin kalp hastalıkları ve felçle ilişkisi bilinmektedir. Yapılan çalışmalar, bunların temelinin çocuklukta atıldığını göstermektedir. Son yıllarda obez çocukların sayısındaki artış da göz önüne alındığında, özellikle ailede kolestrol yüksekliği de varsa çocuğun da bu...
  3. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz
  4. Çift Rahim Nedir?

Çift Rahim Nedir?

çift rahim kısırlığa yol açarmı,çift rahimliyim bebeğim olurmu,çift rahimin tedavisi varmı,çift rahim hakkında bilgiler Dişi fetüsün gelişmeye başladığı sırada rahim iki tüp şeklinde başlar ve fetüs büyüdükçe bu iki tüp birleşerek tek bir organı oluşturur: rahim. Nadiren bu iki tüp iyi birleşemez ve çift rahim (uterus) oluşur. Her rahimin kendi rahim ağzı vardır, bazı durumlarda...
  5. Çift rahim nedir?

Çift rahim nedir?

çift rahim nedenleri,çift rahim belitileri,çift rahim kısırlık yaparmı,çift rahim tedavisi,çift rahim ameliyatı,çift rahim hakkında bilgiler Anne karnındaki dişi fetüsün gelişimi sırasında rahim iki tüpte şeklinde başlar ve fetüs büyümeye bağlayınca rahmi oluşturur. Nadir de olsa bu tüpler birleşemez bu durumda da çift rahim ( uterus ) oluşmaktadır. Bu rahimlerin ayrı ağızları vardır....

Sayfayı Paylaş