Çift Taraflı Örgü Bebek Hırka Modelleri Çok Kullanışlılar

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Çift Taraflı Örgü Bebek Hırka Modelleri Çok Kullanışlılar
Çift Taraflı Örgü Bebek Hırka Modelleri- Bebek örgülerinden sizlere şimdi çok pratik bir örgü olan çift yönlü kullanılabilen örgü bebek hırka modellerini sunacağım. Çift yönlü hem pratik hem kullanışlı modellerdir. Özellikle bebekleriniz için mevsim geçişlerinde kullanabileceğiniz yanınızda taşıyacağınız hırkalar çok kullanışlıdır. Hem kız bebekler hem erkek bebekler için renklerini örebilirsiniz. Sizler için derlediğim örnekleri inceleyerek sizler de bebekleriniz için örgü hırkalar örebilirsiniz. Bir de iki renkli örgü bebek hırkaları var ki o modelleri de buradan inceleyebilirsiniz. Çift taraflı hırka modellerinde her iki yanı da farklı renk örerek değişikli olarak giydirebilirsiniz. Yine bu modellerin kapşonlusunu normalini örebilirsiniz. Ponponlarla değişik şeker düğmelerle bebek hırkasını süsleyebilirsiniz. Kışın soğuk havalardan bebeğinizi en iyi koruma şekli hırkaları değişik şekillerde örebilirsiniz.


cift tarafli orgu bebek hirkasi.jpg


Mavi beyaz iki yönlü örülmüş bu hırka erkek bebeklere yakışacağı gibi kız bebeklere de yakışacaktır. Önündeki fiyonk süslemesi ile üzerindeki motifleri ile hoş bir bebek hırkası modeli.

cift tarafli orguden bebek hirka modeli.jpg


Kapşonsuz modellere ayrıca bere örerek takım oluşturabilirsiniz. Takım halinde giydirmek daha uyumlu bir görünüm sunacaktır. Aşağıdaki hırka modeli üzerinde de ajurlar kullanılarak daha şık bir görünüm elde edilmiş. Yine mor beyaz yün ipten yapılmış ponponlarla çok tatlı bir görünüme sahip.

cift yonlu kullanilabilen orgu bebek hirkasi.jpg


Uydurabileceğiniz iki renkli arkalı önlü siz de çift taraflı kullanılabilen yelekler örebilirsiniz. Özellikle pembe beyaz, mavi beyaz, mor beyaz, sarı beyaz gibi renkler birbiri ile uyumlu. Hatta bir tarafını şimdi erkek bebeğinize kullanıyorsanız ilerde doğacak kız bebeğiniz için de diğer tarafını kullanabilirsiniz. İşte bunun adı tasarruftur.

cift yonlu ponponlu bebek hirkasi.jpg


Arkadaşlarım dilerseniz çift taraflı bebek hırkası örme hakkında bilginiz yoksa hemen yazımızın sonundaki anlatımlı videodan yardım alabilirsiniz. Çift taraflı örgü bebek hırkası örülüşünü ayrıntılı videodan izleyebilirsiniz.

sari beyaz cift tarafli bebek hirkasi.jpg
 
Geri
Üst