1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  cııstan anlamıyor nasıl ceza vermeliyim

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  1 yaşına girmesine az kaldı ve artık cıstan falan anlamıyor. Cısstan sonra gözüme bakıyor gülüyor elini çekiyor ama yine aynı şeyi tekrarlıyor. Artık ceza vermek gerekk diye düşünüyorum ama bunu nasıl yapacağım ?
   
cııstan anlamıyor nasıl ceza vermeliyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kaşlarıma Nasıl Şekil Vermeliyim Diyorsanız

  Kaşlarıma Nasıl Şekil Vermeliyim Diyorsanız

  kaşlarım çok ince Uzmanından kaşla ilgili sorular ve cevapları :tik: Kaşlarımı çok fazla aldım. Onları nasıl tekrar hizaya sokabilirim? Kibrit çöpü gibi ince kaşlar yerine artık kalın kaş modası geldi. Büyümeyi güçlendirmek için kaşlarınıza günde bir kez hint yağı sürün ve epeyce uzayana kadar da onlara dokunmayı kendinize yasaklayın. Ayda bir kez kaş aldırma ve şekillendirme için randevu...
 2. Oruç Tutamayanlar Ne Kadar Para vermeli hesabı nasıl yapılıyor ?

  Oruç Tutamayanlar Ne Kadar Para vermeli hesabı nasıl yapılıyor ?

  oruç tutamayanlar ne kadar para vermeli oruç tutamayanlar ne kadar para vermeli 2011 hamileyim ve oruc tutamayacagim malum fitreyi nasil hesaplamaliyim farki varmi?
 3. Ali Ağaoğlu'ndan Oğluna Büyük Ceza..Bakın Ceza Nasıl Verilirmiş ...:)

  Ali Ağaoğlu'ndan Oğluna Büyük Ceza..Bakın Ceza Nasıl Verilirmiş ...:)

  Ali Ağaoğlu Oğluna Ceza Verdi Ali Ağaoğlundan Oğluna Büyük Ceza Zengin iş adamı olan Ali Ağaoğlunun 18 yaşındaki oğlu Alicana öyle bir ceza verdi ki....Babasından habersiz sürat teknesi alan Alican babasından büyük ceza geldi....bakalım o büyük ceza neymiş haberin detaylarında... 'Ağa, Oğlu'na Öyle Bir Ceza Verdi ki... Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, kendisinden habersiz sürat teknesi...
 4. okuduğumu anlamıyorum

  okuduğumu anlamıyorum

  ygs sınavına hazırlanıyorum ama okuduğum Türkçe sorularını anlamıyorum :S
 5. trafik cezasına itiraz dilekçesi nasıl yazılır

  trafik cezasına itiraz dilekçesi nasıl yazılır

  Kızlar birşey soracam, geçen trafikte bana ceza kestiler ama yanlış bir uygulamaydı bana göre, suçum yoktu. Bu cezaya itiraz etmek istiyorum.Nasıl dilekçe yazacağım ?

Sayfayı Paylaş