Çıkartacaksın!!

M

Misafir

Forum Okuru
Çıkartacaksın!!
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]
Bellatrix_Lestrange_by_Pirate_Queen.jpg
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çıkartacaksın!![/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşk ayrılıktan, yaştan ibaret[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gel vakit varken kalpten firar et[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yaşadığın her şey yalanmış farzet[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gücün yeterse dayan[/FONT]
Sinderella_by_Pirate_Queen.jpg
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çocuksu bir duygu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çocuksu bir tat[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sende oyalandım kadere inat[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kalp dilediğince yorulmuş farzet[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gücün yeterse dayan[/FONT]
Cranberry_II_by_Pirate_Queen.jpg
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sustukça sözlerimi dinletemedim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hayatta bir tek sana hükmedemedim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Nasıl bir kalbin var ki anlamıyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kimin aşkını kimden yasaklıyorsun[/FONT]
Sweet_November_by_Pirate_Queen.jpg
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çıkartacaksın beni içinden[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yanarsa yansın, kopsun yerinden[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gittin vefasız, bittim sanıyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kimin yüreğinden kimi kovuyorsun[/FONT]
Last_Breath_by_Pirate_Queen.jpg

--
Dışarıda belki bildiğim bir yağmur olsaydı, tenim toprak koksaydı, hatırlasaydım o çocukluk yüklü zamanlarımı bir de yanımda annem olsaydı. Sarılmasa da olurdu sadece uzaktan baksaydı; çıkartıp atardım üzerime yapışan şu lanet gecelerin karanlığını.

Geri