Çikolata kisti için bitkisel soğan kürü

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Çikolata kisti için bitkisel soğan kürü
Biliyorsunuz ki bu kist ile başı belada olan kadınlarımız ameliyat olsalar bile daha sonradan ağrılı şekilde tekrar nüksetmekte. Bu kistin tedavisinde alternatif olarak ibrahim Saraçoğlunun hazırlamış olduğu bir kür var kızlar. Soğan suyu kürü.

Bu kür ilede en azından bitkisel olarak deneme yapabilirsiniz. Umarız iyi gelir size ve şifa bulursunuz.

İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Ya kızlar benim adet günüm 27 ağustostu. Ancak ben adet bitiminin 9. günü soğan kürüne başladım. Ancak bugün 9. günü soğan kürünün dün ve bugün lekelenmeler oldu. Koyu kahve, pembe şeklinde neden oluyor yardımcı olun. Bende çikolata kisti var 3 cm. boyutunda iki tane lütfen yardımcı olun..

Ben iki gündür soğan kürü uyguluyorum adetim az olduğum için dr gittim
farlutal verdi adet söktürücü
bildiğim kadarıyla soğan iltihap söktürücü ve mantar hastalıklarına iyi geliyormuş ama kist için bilgim yok

canm çikolata kisti içinde ii diye okudum ancak korkuyom ya hamilelik varsada böyle bir şey yaşıyorsam diye bilimiym ya of

Geri