1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

çikolatalı gifler

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çikolatalı gifler
    ay bunları kim yemek istemez ki :D:D

çikolatalı gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çİkolatali Sufle

Çİkolatali Sufle

Malzemesi: (4 kişilik) 1 bardak süt 8 yumurtanın akı 4 çorba kaşığı toz şeker 100 gr. çikolata rendesi 4 çorba kaşığı tereyağ 2 çorba kaşığı pudra şekeri 6 çorba kaşığı un 1/2 bardak krema 8 yumurtanın sarısı Hazırlanışı: Önce fırınınızı orta hararette ısıtın. Küçük bir tencerede, sütü orta ateşte kaynatın. Süt bir taşım kaynayınca, tencereyi ateşten alın. Bir başka küçük...
  2. Çikolatalı üçgen

Çikolatalı üçgen

üçgen kek tarifi MALZEMELER 70 gr tereyağı (oda sıcaklığında yumuşamış) 70 gr margarin (oda sıcaklığında yumuşamış) 55 gr pudra şekeri 170 gr un 25 gr kakao 50 gr pötibör bisküvi Üzeri için gerekli olanlar: 3 yemek kaşığı kakao 3 yemek kaşığı pudra şekeri HAZIRLANIŞI Öncelikle derin bir karıştırma kabının içine oda sıcaklığında yumuşamış tereyağı ve margarini koyalım. Üzerine pudra...
  3. Çikolatalı Ganaj

Çikolatalı Ganaj

Malzemeler Çikolata Sıvı krema Birebir ölçü kullanıldığı için yapmak istediğiniz krema miktarına göre malzemelerin ölçüsünü kendiniz ayarlayabilirsiniz. Örneğin; 100 gr çikolataya 100 ml sıvı krema. Yapılışı Sıvı kremayı bir tencereye boşaltın ve sadece ısıtın, kaynamamasına dikkat edin. Küçük küçük parçalara ayırdığınız çikolataları ısıttığınız kremaya ekleyin ve çikolata parçaları...
  4. Çikolatalı Biscotti

Çikolatalı Biscotti

çikolatalı, biscotti, tarifi, malzemeleri nelerdir, nasıl yapılır, gereken bilgileri buradan bulabilirsiniz Biscottilere bayılıyorum, hepsini çok seviyorum. Çay ve kahvenin yanına eşlik eden en güzel yiyeceklerden olduğunu düşünüyorum. Çikolatalısını hiç denememiştim, o kadar hoşuma gitti ki bundan sonra sıklıkla yapacağım gibi görünüyor. Gerekli Malzemeler : ( 30 Adet için) •...
  5. çikolatalı kadayıf :)

çikolatalı kadayıf :)

kadayıf, çikolatalı, tarifi, malzemeleri, denenmiş, resimleri, ile ilgili bilgiler burada arkadaşlar Çikolatalı Kadayıf Tatlımın Malzemeleri yarım kg kadayıf 500 gr antep fıstığı 2 çorba kaşığı margarin Şerbeti için: 5 çorba kaşığı bal 1,5 su bardağı su Çikolata Sosu için: 100 gr bitter çikolata 100 gr 2 çorba kaşığı kakao 2 çorba kaşığı pudra şekeri 1 çorba kaşığı...

Sayfayı Paylaş