Cildi Nemlendiren Aydınlık Veren Ev yapımı Krem

Uzman SühaN

Administrator
Cildi Nemlendiren Aydınlık Veren Ev yapımı Krem
Bu konu;ev yapımı krem tarifi,ev yapımı cilt bakım ürünleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili hanımlar cilt güzelliği biz hanımlar için çok önemlidir.Kişilerin aa çok genç gösteriyorsunuz,çok güzel bir cildiniz var demesinden hepimiz hoşnut kalırız.Şahsen kendim bu tür iltifaltlar çok almaktayım :D:D Birazdan sizler için güzellik sırrımı açıklıycam.Her şey den önce cildinize gerçekten gereken önemi verin.Yüzünüzü temiz tutmaya çalışın ,fazla makyaj yapmayın,doğallıktan yana olun.Vereceğim tarif her evde bulunan malzemelerden ibaret ;kesinlikle denenmiş ve şahsıma ait bir tariftir.İşte cildi aydınlatan ve nemlendiren ev yapımı krem tarifim..

k-d1.jpg

Ev Yapımı Krem(nemlendirici ve cildi aydınlatan)

Malzemeler

Hakiki zeytin yağı 1 yemek kaşığı
Bebek pudrası 1 çay bardağı kadar
Su 1 küçük kahve fincanı

Yapılışı

Malzemeleri iyice karıştırın ocağa alın..İyice kaynatın su az gelirse ekleyin,su fazla gelirse bebek pudrası koyarak kıvamı yakalamaya çalışın..Kıvam ,tıpkı bildiğiniz krem kıvamı olucak ,renk biraz gri..Bu kremi evdeyken ,dışarı çıkmadan uygulamanızı tavsiye ediyorum.Güneşe çıkarsanız içindeki zeytin yağı sizi karartabilir.Yüzünüze masaj yaparak uygulayın.İçindeki zeytin yağı cildinizi onararak canlandıracaktır.Ayrıca nemlendirecektir..

Beyza Dumankayamm önerilerini mutlaka uygulıcam sana bu konuda sonuna kadar güveniyorum:)

Geri