1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

cildiniz yorgun mu?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Cildiniz yorgun mu? Yorgun ciltlere özel bu maskeye bayılacaksınız
    Yorgunluk için kullanılacak malzemeler:
    1 şişe maden suyu
    1 adet limon
    3 yemek kaşığı bebe yağı

Yapılışı: Maden suyunu temiz bir kapa boşaltıp içine yarım limonu sıkın .Daha sonra içine bebe yağını ilave edin iyice karıştırın.Karışımı bir sprey şişesine boşaltın .Cildinize eşit bir şekilde püskürtmek süretiyle uygulayın .

cildiniz yorgun mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cildiniz gülümsüyor mu?

Cildiniz gülümsüyor mu?

Biz cildimize nasıl davranırsak o da bize o kadar güzel görünmeye çalışır! İçimizi güldürmenin, cildimizi güzelleştirmenin en etkili yollarından biri beslenme alışkanlıklarımızda gizli. Vücudumuzu bir makine olarak düşünürsek, mekanizmanın işlemesini sağlayan tüm elemanların birbirini önemli oranda etkilediğini söyleyebiliriz. Vücudumuzdaki tüm organlar birbirini etkilerken; fizyolojik...
  2. Yorgun cilde maske

Yorgun cilde maske

Bazen hayatın akışına bırakıp kendimizi çoğu şeyi unuturuz .bunların başında gelen cilt sağlığı ve bakımı elbetteki olumsuz olarak nasibini alacaktır.Yorgunluk,uykusuzluk,stres ve daha birçok neden özellikle yüzümüze vurur ve yüzümüzde çok bezgin bir ifade ve çöküklük oluşur.Canlandırıcı etkisi olan doğal cilt maskesinin formülünü sizler için vermek istiyorum arkadaşlar.Eğer sizde son...
  3. Cildiniz pul pul mu oluyor

Cildiniz pul pul mu oluyor

cildim pul pul dökülüyor cildim cildin kuruyup dökülmesi Kızlar benim cildim bazen pul pul olur dökülür ve ben o zamanlar cildime ne yapmam gerektiğini bilmem...Araştırdım ve cildimiz pul pul döküldüğü zaman neler yapmamız gerektiği hakkında bilgiler buldum...Buyrun okuyun :tik: Cildiniz pul pul mu oluyor? Bu gibi durumlarda cildinizin üzerindeki ölü hücreleri nazikçe sürterek...
  4. Cildiniz kuru mu ?

Cildiniz kuru mu ?

cilt kuruluğunun nedenleri kuru cilt tedavisi kuru cilt bakımı cilt kuruması sorunları ve çözümleri burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, nihayet kış mevsimi geldi ve cildi kuru olanların sorunları da başladı. Cildim kuru diyenler için bu yazımızda kuru cilt bakımı bilgilerinden tutunda kuru cilt tedavisi hakkında detaylı bilgi ve cilt kuruluğu nedenlerini ele alıyoruz arkadaşlarım....
  5. Yıpranmış, Yorgun Cildiniz İçin Mucizevi Tarif!

Yıpranmış, Yorgun Cildiniz İçin Mucizevi Tarif!

ciltteki kırışıklıklar için, cilt bakımı, cilt bakımı için tarif Sevgili melekler, cildin sağlığını pek çok faktör etkiler. Cildi olumsuz yönde etkileyen bu etkilerden bazılarını yorgunluk, uykusuzluk, sigara, stres ve alkol olarak sıralayabiliriz. Ciltte görülen kırışıklıklar, renk değişiklikleri ve çökmeler erken yaşta ortaya çıkabilir. Moral bozan bu belirtilere karşı uygulayabileceğimiz...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş