Cilt Lekelerine Limon Maskesi tarifi

M

Misafir

Forum Okuru
Cilt Lekelerine Limon Maskesi tarifi
Cilt Lekeleri İçin Limon
Cilt Lekelerine Limon MaskesiMerhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yüzünüzde oluşan ve geçmekte inat edinen cilt lekeleri için faydalı öneriler konularımıza bir yenisini ekliyor ve sizlere cilt lekeleri için limon maskesi tarifini veriyoruz arkadaşlarım. Güzelleşmek için doğal yöntemler arayan bütün arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.limon-376.jpg


Yüzümüzde oluşan ve bir türlü geçmek bilmeyen inatçı cilt lekelerine çok faydalı olan bu maske ile cilt lekeleri açılır ve zamanla yok olur. Cilt lekeleri güneş yada doğum sonrası oluşan ve güzelliğimizi tehdit eden bir cilt sorunudur. Cilt lekelerinizden kurtulmak istiyorsanız bu maskeyi düzenli olarak uygulayınız.
Malzemeler

- 1 yemek kaşığı limon suyu,
- 1 yemek kaşığı buğday yağı,
- 1 tatlı kaşığı menekşe yağı,
- 10 dal maydanoz.

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Öncelikle maydanoz rondodan geçirilerek iyice ezilir. Sonra içerisine limon suyu ve bitki yağları ilave edilir. İyice karıştırılır ve karışım cilde masaj yaparak sürülür. 15 dakika bekletilip ılık su ile yıkanır. Bu maskeyi haftada iki gün cildinize uygulayabilirsiniz. Cildinizdeki lekelerin zamanla azaldığını ve kaybolduğunu göreceksiniz.
 
Üst