1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

çimen gözlüme...

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

canım sen gerçekten canımsın.biz hep ayrı olsakta sen içimde kalbimdesin.ne sen bana ne ben sana hiç doyamadık birbirimize.çok korkuyorum sana birşey olcak bir kör kurşun gelecek diye.bak ağlayarak yazıyorum bitanem seni çok seviyorum ve çoooook özlüyorum.şuanda gelsede bir sarılsam şöyle bir koklasam diyorum.biz seninle artık tek beden tek kalp olduk, sana çok hasretim canım.diliyorum şu 2.5 yıl çabuk geçsin artık ayrılmak istemiyorum çok bıktım.oğlum varlığında babasız büyor.sende bizden ayrılmak istemezsin biliyorum canım ama kader işte ne yapalım.allahım seni ve tüm askerimizi korusun.seni bize bağışlasın seni çoooooooook seviyorum hayatım canım herşeyimsin benim.......

Son düzenleme: 16 Aralık 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah mutlulugunuzu Daim etsin canim :)
    Allah sag salim kavusmaniza izin verir insallah :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    aşkın hiç bitmesin benm gibi olma.. allah kavuştursun cnm

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    amin arkadaşlarım ayrı olan herkezi sağ salim kavuştursun

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    seni çoooooooook seviyorum bitanemmmmmmmmmmmmmm

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu konuyu 2009 sonunda yazmışım şuan 3 nisan 2011 daha kavuşmamıza 1 yıl var aşkım seni çok özlüyorum yıllardır sensizim tek başımayım aslında sana kızgınlığım tam geçmedi ama seni yinede çok seviyorum bitanem hayatım ömrümsün allahım sen bizi kazasız belasız kavuştur yarabbim...:(((((((

çimen gözlüme... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çimen

Çimen

Sulak çayır ve çimenlik İslam dini ve bu dine uymakla elde edilecek dünya ve ahiret saadetine, Yer çeşit yeşillik dünya nimetlerine ve ahiret güzelliğine; Kur'an-ı Kerim'i okulup onunla amel etmeye, ilim öğrenmeye, Ölünün bir yeşillikte görülmesi onun Ceennet'te olduğuna delalete eder.Imam Nablusî buyuruyor ki: Rüyada çimen görmek mutluluktur. Rüyada bahçenizi çimlendirdiginizi görmek,...
  2. Yağmur gözlüm

Yağmur gözlüm

Yine yağmurlar yağmakta ülkeme. Yine fırtınalarımın sonrasında gözlerinin pınarlarında ıslanıyorum. Beni bu yerkürede tek anlayan sen, bir tek ağlatan sensin. Benim için döktüğün her gözyaşında hiddetimi dağlara, denizlere haykırmak geliyor içimden. Yolumu pırıl pırıl temizlerken yüreğinle, kusursuz kişiliğinle yeni bir dünya'ya konuk ettin şu benliğimi. Sensizliğin saatlerinde kabına sığmayan...
  3. çimenin faydası

çimenin faydası

çimenin faydaları çimeni evdede yapabiliriz buğdayı ekin bikaçgün bekleyin Çimen Suyu K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 Gibi Vitaminler İçerir K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 gibi vitaminler içeren `çimen suyu`nun içindeki mineraller de bir o kadar fazla: Bakır, demir, magnezyum, potasyum, manganez, iyot, kalsiyum, fosfor, selenyum, sülfür, bakır, çinko...
  4. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş