Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

T

TİTAN

Forum Okuru
Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi
çin takvimi yaş hesaplama çin takvimi yaş hesaplama tablosu
Sevgili melekler, bebek cinsiyeti belirlemek için kullanılan ve hayli ilgi gören Çin takvimi bildiğiniz gibi hayvan yıllarından oluşuyor. Bu ilginç takvime göre bizim bildiğimiz yaşlarımız da doğru değil. Eğer siz de Çin takvimi yaş hesaplama nasıl oluyor merak ediyorsanız, aşağıda ki açıklamamızı okuyabilir ve vereceğimiz linkten Çin takvimi yaşınızı öğrenebilirsiniz :tik:

Çin takvimi ile yaş hesaplarken, yapmanın gereken teş şey miladi yaşınıza +1 ya da +2 eklemek. 1 ya da 2 eklemek için tek kuralımızı var. Doğum tarihinizin o seneki çin yılının başlama tarihinde önce olup olmaması.
Mart ve Sonraki Aylarda Doğanlar İçin Çin Takvimine Göre Yaş Hesabı
Doğum tarihi ocak ve şubat olmayanlar, hiç kafa yormasınlar. Mart ve sonraki aylarda doğanlar için normal miladi yaşlarına +1 eklemeleri yeterli.
Ocak ve Şubat Aylarında Doğanlar İçin Çin Takvimine Göre Yaş Hesabı

Çin takvimine göre yaş hesaplarken, yaşı farklı çıkabilecek olan tek grup, ocak ve şubat ayında doğanlar. Ocak ve şubat ayında doğanlar, aşağıdaki yıllara göre çin takvimi başlangıç tarihlerine göz atsınlar. Doğduğunuz sene, o yılın çin takvimi başlangıç gününden önce doğmuş iseniz, miladi yaşınıza +2 ekleyeceksiniz. Çin takvimi başlangıç gününden sonra doğmuş iseniz, mart ve sonraki aylarda doğanlar gibi +1 ekleyeceksiniz.
BURADAN ONLINE OLARAK ÇİN TAKVİMİNE GÖRE YAŞINIZI HESAPLAYABİLİRSİNİZ...

Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çin takvimi 2014 Çin takvimi 2014
2014 yılı çin takvimi hesaplaması Adından da anlaşılacağı üzere Çin Takvimi'ni Çinli'ler bundan taaa 700 yıl önce icat etmişler ve kullanmaya başlamışlar değerli melekler Şimdi...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
çin takvimi çin takvimi
bende otomatik çin takvimi hesaplama yönteminde yaşım 27 oluyor ve kız çıkıyodu aslında sene olarak 26 yaşındayım 26 yaşa göre bakınca temmuz ayı erkek çıktı ve bebeğim erkek ultrasonda gözüktü.bilgisi olan cevaplarsa sevinirim ilerde inşallah...
Soru-Cevap 0
Çin takvimine göre yaş hesaplama Çin takvimine göre yaş hesaplama
Çin takvimine göre kaç yaşındayım, çin takvimine göre yaş hesaplama tablosu çin takvimine göre yaş nasıl hesaplanır Merhaba Sevgili Melek'ler, hamile kalmak isteyen hanımların...
Gebelik 1
Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım
Çin Takvimi Kaç Yaşındayım
Selam arkadaşlar çin takvimine göre kaç yaşında olduğumu nasıl hesaplayacam bu konuda bana bilgi verir misiniz kızlar?
Soru-Cevap 1
Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor? Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor?
Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor bana bu çin takvimi konusunu biraz detaylı anlatmanızı rica ediyorum nedense bir türlü anlıyamadım yaş hesaplamasını kesinlikle öğrenmem lazım.
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 0