Cinsel ilişki diyaloglarınız nasıl arkadaşlarım

L

leblebiks

Forum Okuru
Cinsel ilişki diyaloglarınız nasıl arkadaşlarım
Cinsel ilişki diyaloglarını merak ediyorum kızlar benim eşim birlikte iken bana küfür ediyor yani o malum küfürlerden yok şuranı yerim şuranı ham ederim karım vs vs acaba sizlerin cinsel ilişkilerinizdeki yatak diyaloglarınız nasıl size partneriniz ya da kocanız sevgiliniz nasıl hitap ediyor neler söylüyor tşk

Siz bu soruyu sorduktan sonra bi araştırayım dedim onedio.com sitesinde bazı diyalogları okuyunca gülmekten karnıma ağrılar girdi bi kaç tanesini yazıyorum Aman ha yaşanılanları yazıyorum benimle uzaktan yakından alakası yok durumun. Twitter üzerinden paylaşılmış bu diyaloglar.

" Düdüklünün altı kapalı mıydı " :D:D

" Fazla derine inme çünkü orda sen varsı "

Bir tanesi de yazmış demik ki sevgilimle sekste sevgilim sürekli olarak sivaaaas diye bağırıyor ne yapabilirim demiş :D:D hahaha Bazı saçma şeyler de var birisi de demiş ki eşim yatakta şok market reklamına özendi demiş ve şunları eklemiş aynen şöyle diyormuş " Yatakta girer şok şok. Penisimi görür şok şok. Oralda orah oh oh . Önümde penis sok sok. Memede sütler mis mis. Elif bana yeter sok sok sok. Yeterde artar şok şok şok :D:D:D ve eklemiş gülesim geliyor konsantre olamıyorum demiş. Bitmedi daha var kızlar .

İnsan gibisi var mı be diyor birisi hahaha

" Böyle güzel mi aşkım "

Yavaş lan ciğerimi söktün :D:D

Evet mikrofon sizde kızlar :D:D

anam ben burayı yeni gördüm ya
etiketler gelmemiş bana :rolleyes: :huhe:sabah sabah iyi güldüm ya vallah milet kafayı sıyırdı ya

Geri