Cinsel isteksizlik nasıl giderilir ?

C

Cinselbilgiler

Forum Okuru
Cinsel isteksizlik nasıl giderilir ?
Cinsel isteksizliği arttıran ilaçlar isteksizliği gidermenin yolları nelerdir nasıl giderilir bu durumu yenmenin bir yolu var mı hangi nedenler beni bu duruma itiyor. İşte uzmanlardan cevaplar


Cinsel isteksizlik nedenleri sebepleri nasıl tedavi edilir…

Cinsel isteksizlik, çiftler arasında yaşanan en ciddi sorunlar içerisinde yer alır. Çiftlerin karşılıklı olarak etkilenmesini sağlayan bu sorun konusunda önemli bilgileri sizlere sunuyoruz. Bu bilgiler ışığında cinsel isteksizliğe çareler bulabilir, bu şekilde bu durumu sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.


Eşinizle yatağa sadece uyumak için giriyor ya da sevgi sözcükleri yerine sessizliği yatağa taşıyorsanız, cinsel hayatınızdaki problemler ilişkinizi ele geçirmiş demektir. İlişkiniz serbest bırakmakta geç kalmamalı ve bir an önce cinselliğinizi özgürlüğe kavuşturmalısınız.

İlişkinizin ilk günlerinde yatağa kadar bekleyemez, bir bakışla kendinizi sevgilinizin kollarında bulurdunuz. Şimdilerdeyse cinsellik sadece arada bir yapılması zorunlu bir alışkanlık haline geldi. Bu hikâye size bir yerden tanıdık mı geliyor?

O zaman siz de cinsel isteksizlik sorunuyla karşı karşıyasınız demektir. Uzun süreli ilişkilerin en büyük sorunlarından biri olan cinsel isteksizliğin birçok nedeni olabilir. Önemli olan, bu nedenleri bulmak ve sorunu çok geç olmadan ortadan kaldırmaktır.
 
Geri
Üst