cinsiyet belirlemede batıl inançlar

sılam_nisa

Hamiş Melek
cinsiyet belirlemede batıl inançlar
hamile kalmadan cinsiyet belirleme gebe kalmadan önce cinsiyet belirleme alyansla rus tahmininde batıl inançlar
16442_1198626078648_1018405998_30492852_7931685_n[1]-c7.jpg

Sevgili melekler, biz insanlar tez canlıyız, zamanını beklemek hep zordur.Hamileliği öğrendiğimiz andan itibaren bebeğimizin cinsiyetini merak etmeye başlarız.Tabi ki tıp bu konuda ilerlemiş durumda ama bu konudada batıl inançlar yok değil.İşte bu batıl inanışlardan bazılarını size sunuyorum bazıları beni çok güldürdü. :D<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>

Doğacak çocuğun cinsiyetiyle ilgili batıl inançlar:<o:p></o:p>

<FORM>
1. En bilineni, tatlı yenirse (atlı) erkek, ekşi yenirse (ayşe) kız olacağıdır. <o:p></o:p>
2. Batıl olmadığına inanılan rus inancı: erkeklerin her 4 yılda, kadınların her 3 yılda bir vücudundaki kan temizlenir. Yaşınıza göre hesaplıyorsunuz ve hanginizin kanı daha tazeyse bebeğin cinsiyeti onun cinsiyetiyle aynı oluyor. Tecrübelerle sabit olduğu iddia ediliyor. <o:p></o:p>
3. Hamile kalmadan önce bol bol süt yoğurt yemek çocuğun kız olmasına sebep olurmuş. <o:p></o:p>
4. Efendim, bir bit avuca alınır. Üstüne bir damla annenin sütünden damlatılır. Yürürse oğlan, yürümezse kızdır. (en çok buna güldüm ya hahaha)<o:p></o:p>
5. Yapılan araştırmalara göre (daha kanıtlanmamıs olmaması sebebiyle) anne adayının hamilelik öncesindeki beslenmesi çocuğun cinsiyetini belirliyor. Eğer anne adayı vitamin ağırlıklı besleniyorsa bebeğin kız, protein ağırlıklı besleniyorsa bebeğin erkek olması gözlendiği görülmüştür. <o:p></o:p>
6. Annenin alyansı ve başından bir tel saç alınır. Saç, alyansa bağlanır,edinilen sarkaca gene bir damla anne sütü damlatılır ve annenin başı üstüne tutulur ;dönerse erkek, sallanırsa kız olurmuş.<o:p></o:p>
7. Erkek çocuğum olsun diyorsan ilişkiden sonra bir süre ayağa kalkmamalı hatta erkeğin önce orgazm olmasını sağlamalıymışız(!)<o:p></o:p>
8. Kız bebek istiyorsak öğleden sonra ilişkiye girilmeli ve ayın çift sayılarında ilişkiye girilmeliymiş.<o:p></o:p>
9. Erkek bebek istiyorsak gece yarısı ilişkiye girmeli ve ayın tek sayılı günlerini tercih etmeliymişiz.<o:p></o:p>
10. Kız bebek istiyorsak bolca balık yemeli ve sebze ağırlıklı beslenmeliymişiz.<o:p></o:p>
<o:p></o:p>
</FORM>

Bu bilgilere valla inanmayın hakkaten batıl ve tutmuyor:)

Geri