1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Cinsiyet Öğrenmek İçin 2013 Yılı Çin Takvimi

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.


  Çin Takvimi 2013

  2013 Çin Takvimi
  Sevgili melekler, elbette doğruluğu ile ilgili hiçbir kanıt yok ama yine de bebeğinin cinsiyetini merak eden anne adayları Çin Takvimi 2013 bakmadan geçemiyor. Biz de bu sayfamızda 2013 Çin Takvimi tablosunu sizlerle paylaşıyoruz. Allah hepinizin gönlüne göre versin :)


  < Konu Resmi..>  Çin tavkimi ile cinsiyet hesaplamak için hamile kaldığınız ayı bilmeniz gerekiyor. Gebe kaldığınız ay ve yaşınız ile 2013 Çin tavkimine göz atarak bebeğinizin cinsiyetini doğru bir şekilde tahmin edebilirsiniz. Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, tam 700 yıldır kullanılmakta ve %89 doğrulup payı olduğu söylenmektedir.


   
Cinsiyet Öğrenmek İçin 2013 Yılı Çin Takvimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)

  Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)

  çin takvimi hesaplama bebek cinsiyeti hesaplama çin tablosu takvimine göre cinsiyet takvimi bebek cinsiyeti Doğacak bebeklerimizin cinsiyetini merak ediyorsanız işte bu çin takvimi tam size göre İşte cinsiyet tablosu (E: Erkek K: Kız)
 2. Çin Takvimi bekleyenler için

  Çin Takvimi bekleyenler için

  çin takvimi hesaplama çin takvimine göre yaş hesaplama takvimi yaş takvimine göre hesabı hamilelik Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin'de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz. PEK...
 3. Çin Takvimi Yılları hakkında bilgi istiyorum

  Çin Takvimi Yılları hakkında bilgi istiyorum

  Merhaba arkadaşlar sizden çin takviminde her yılı temsil eden hayvanlar varmış işte o konuda bilgi istiyorum.
 4. Çin Takvimi Hayvan Yılları İsimleri

  Çin Takvimi Hayvan Yılları İsimleri

  çin takvimi yılları çin takvimi hayvanları Sevgili melekler, son zamanlarda özellikle bebeklerin cinsiyetlerini belirlemek için kullanılan Çin takvimi çok popüler oldu. Elbette ki bu takvime göre yapılan belirleme kesinlikle bilimsel değil ama işte gebelerin heyecanına ortak olan bu takvim yine de çok rağbet görüyor. Bu yazımızda Çin takvimini oluşturan her bir yıla verilen hayvan isimlerini...
 5. 2013 Yılı Dini Günler takvim Listesi isteyenler için

  2013 Yılı Dini Günler takvim Listesi isteyenler için

  2013 Yılı Dini Günler Dini Günler Listesi 2013 Yılı Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, 2013 sınav takvimi paylaşımımızdan sonra, şimdi de 2013 dini günler listesi takvimi paylaşıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Diyanet İşleri'nin web sitesinden alınan 2013 yılı dini günler listesi şu şekildedir:

Sayfayı Paylaş