Cinsiyet tahminiii nub teorisine göre yada başka teoriye göre nedir

Deryaes

Hamiş Melek
Cinsiyet tahminiii nub teorisine göre yada başka teoriye göre nedir
Selam kızlar gerek nub teorisine göre gerek ise çin takvimi olabilir ne şekilde olursa olsun ben bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum. Henüz küçük görünmüyor da siz bişey diyebilir misiniz size göre bebeğimin cinsiyeti ne kızlar ?
IMG_20180202_220302~2.jpg
IMG_20180208_184419.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Daha öncede aynı konuyu açtınız zannedersem. Lütfen sadece resimden oluşan konular açmayalım. Ne istediğinizi konuda açık olarak belirtiniz. Buna benzer konularınızı üzülerek bu şekle uymazsanız kaldıracağımızı söylemek isteriz. @Uzman SühaN sorunuzu cevaplandıracaktır.
 

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Merhaba, nub teorisi ile cinsiyet tahminin de bulunurken şunu hep belirtiyoruz '' Tahmin de yanılma olma ihtimali yüksektir '' Ultrason muayenesi yapan hekimler bile yanılabiliyor. Ayrıca hekimler usg muayenesin de canlı görüntüye göre değerlendirme yapıyor. Sizlerin yüklemiş olduğu görsel anlıktır. Bebeğinizin cinsiyetini gebeliğin 17-18 ve 20. haftaların da net olarak öğrenebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz görsel de nub çıkıntısı tam belli değil , emin olmamakla birlikte bebeğinizin cinsiyeti kıza benziyor. Çin takvimi ile uğraşmayın. Çin de kız nüfus patlaması var ve bilimsel bir dayanağı yok. Bebeğin cinsiyetini erkek belirler. Size önerdiğimiz tarihte hekime giderek bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz.
 
Üst