Cinsiyet tespitin de yanılma yaşayanlar

S

Sevdazxcz

Forum Okuru
Cinsiyet tespitin de yanılma yaşayanlar
Cinsiyet tespitin de , tahminin de yanılma yaşayanlar

Merhaba

3 ay önce doğum yaptım . Hamilelik boyunca özelde doktora kontrollere gittim doğumumu da aynı doktor yaptı. Sezeryanla doğum yaptım 3 gün hastane de yattım . Buraya kadar her şey normal değil mi , evet normal ama düşündüğünüz gibi hiç de normal olmayan bir şey oldu bebeğimin cinsiyeti. Doktor ta başından beri bebeğimizin cinsiyetini kız olarak söyledi biz de kız olacağını düşünüyorduk , düşünüyor demek yanlış oldu bekliyorduk. Sezeryan oldu , kucağıma bebeğimi verdiler gözünüz aydın erkek bebeğiniz oldu dedi hemşire.. Şaşırdım ee doktor kız demişti dedim , hemşire gülümsedi olur böyle dedi. Ya tam bir süpriz oldu ama herşey pembe oğlumun :) çünkü herşeyini kız gelecek diye pembe aldık. Hiç böyle yaşayan oldu mu böyle bir şey mümkün mü cinsiyet yanlış tahmin edilebilir mi ya da daha doğrusu cinsiyet yanlış görülür tespit edilir mi.

Merhaba Sevda

Yazdıklarını merakla okudum sonucu ne diye . gülümsedim okuyunca . Aklıma ablam geldi anlattıklarında neredeyse birebir örtüşüyor . Ablam senin gibi özel bir hastane de bütün hamileliği boyunca kontrollerini testlerini yaptırıyor bebeğine kız dior doktor hem de 3-4 defa bakıyor kız diyor hatta gebeliğinin 8.ayında bakıyor yine kız diyor tabi ki bizim ki de kız gelecek diye bütün bebek eşyaları pembe alıyor hatta bebek odası yapıyor baştan aşağı pembe. Doğum günü geliyor sezeryana alıyorlar bebek doğuyor erkek. Doktor oluyor böyle bazen diyor gözümüzden kaçmış diyor . Sürpriz kine sürpriz ne gülmüştük . Yani kısaca senin yaşadığını yaşayanlar var ama bence bunun sebebi tecrübe ya da doktorun dikkatsizliği diyelim.

Hayatım selamlar aslında pek şaşırmayan bi yöntem var adı da NUB TEORİSİNE GÖRE CİNSİYET BELİRLEME aşağıdaki linkten takip et soruların olur ise bizlere sor yardımcı olalım sana hayatım.

Geri