cinsiyetimizi merak ediyoruz

Ebruli58

Yeni Üye
Üye
cinsiyetimizi merak ediyoruz
arkadaşlar ben 16haftalık gebeyim ikinci gebekiğim bu ilki kızdı hala öğrenemedim cinsiyetini acaba kızmı erkekmi ne dersiniz? bu usg kağıdında 12haftalıktı bebişim gayet net cıktı herşey belli kafası kolları falan ama bilemiyorum tsk edrm
20170615_133026.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, her şey net olsa da nub çıkıntısı hiç anlaşılmıyor. Resmi bayağı yakınlaştırdım.Emin olmamakla birlikte bebeğinizin cinsiyetinin erkek olduğunu düşünüyorum

tsk edrm cevabınız için bende baştan beri erkek hissediyorum bir kızım var birde oğlum olur inşş öğrendiğimde paylaşırım burdan sizinle.. siz iyi anliyormusunuz yoksa tahmin mi yaptınız erkek bebek cabuk gelişir ve daha belli gelişmiş görünür derler ama bilmiyorum

Rica ederim..Tahmini değil nub çıkıntısına göre yorum yapıyoruz. Erkek bebekle kız bebeği gelişimsel özelliklere göre ayırd etmek zor.En doğru cinsiyet belirleme usg ile yapılır. Hakkınız da hayırlısı olsun.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

Anldm sağolun peki sizin tahmininiz nekadar doğru çıktı şimdiye kadar.. elimde sadece bu usg kağıdı var başka yok ama yine olursa paylaşırım mutlaka

Geri