Çitosun banyosu :D

ahahaha ne demessin doğuştan süpermenim :D bu arada hamama gelcekler lütfen yanına peştemal alsın Rüya camera getiriyorr valla oranızı buranızı çeker bende zevkle izlerim zuhahhahaha

ahahaha ne demessin doğuştan süpermenim :D bu arada hamama gelcekler lütfen yanına peştemal alsın Rüya camera getiriyorr valla oranızı buranızı çeker bende zevkle izlerim zuhahhahaha

Allan sapığı seni üzerimden bile sapıklık yapabiliyorsun hahaha Bizim buralarda senin gibilerine fırlama diyorlar biliyor musun hahaha Ben fırlamalık yapim dedim, sen benim fırlamalığımı kullanarak daha da üste çıktın hahaha İlahi Çito ne fenasın ya hahaha Senin yanında adam yaşlanmaz valla hahaha

Aşkom canom bidenem ee ben bu hamama gelip hele o göbek taşına salına salına yatıpta hamamda karılar nasıl bayılır sana göstermemmi hahaha.
Osmanlı harem hamamını sollar valla banyon bayıra karşı yatır beni kesele beni çitosum
tc mawin :D:D

Sağolun kızlar beğendiğinize sevindim resimler eski cepten çekildiğinden net değil şimdi aksesuar felanda ekledim inşallah atamam olursa memeleketime yeni resimler eklerim zira şu an bekar evinde kalıyom ahahahha

Rüyamm ayıp ettin canım benden masumluk heç bekleme hamama gelceniz bende akıllı uslu durcam ahahahaha zor iş anajım ayy beni kıs yaşlanmaz diyonda benim adam hakkattende gittikçe gençleşiyo onu üssemmi acaba yanında ebe nine gibi kalıyom ahahahah

TC Mawişimm kıs kaymak hatun hamama gel ki görem sen bayıl ben ayıltırım seni ahahahhaa göbek taşınada uzan saha bi kese atarım ev de hamamda geniş toplaşın gelin gari :kiss:bu arada bayırı hatırladınmı mawiş ben bir pot kırmıştım ahahahhaa gülüyom şimdi yeminle TC çitosun

:deli:deli: bende bende bende o banyoda bıcı bıcı yapmak istiyommmmmmmmmmmmmmm :deli::deli:
çok güzelmişşşşşşşşş bol sulu sulu sıcak sıcak ohhhhhhh banyolarrrrrr :deli::deli:

Asicim teşekkür ederim canımm gel canım sende gel hepimiz sığarız valla sıcacık ve mütişte kir çıkarıyo ha hamam ahahhahaha

Geri