Çitosun Kedisi Sudenaz Doğum Yaptı!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çitosun Kedisi Sudenaz Doğum Yaptı!
Çitosun kedisi Sudenazı hatırlarsınız eğer konuyu görmeyenler varsa aşağıdaki linke tıklayarak Sudenazın başına gelenleri ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz

https://www.meleklermekani.com/tum-resim-konulari/183588-citosun-kedisi-sudenaz.html

Sudenaz en son kötü kedi Şerafettin'in kötü emellerine maruz kalarak tecavüze uğramıştı:nur:

Sizlere Sudenaz ile ilgili en son haberleri vermek istiyorum.Sudenaz Çitosu anneanne yapmak üzereydi yani hamileydi bakalım en son gelişmeler neler bu konuda

Sudenazın hamilelik görüntüleri ni sizler için buldum hamilelik boyunca bayağı kilo almış ne dersiniz:D:D

kedi4-333.jpg

Suda doğumu tercih eden Sudenaz bayağı uğraşlardan sonra doğurmayı başardıhahahabebisim
kedi5-278.jpg

Sizlere doğum anından sonraki ilk görüntüleri sıcağı sıcağına veriyorum arkadaşlar aman da Sudenazın enikleri pek bir şekermiş:bathbaby:
kedi1-da.jpg

Anne sütünün önemini iyi bilen Sudenaz doğumun hemen arkasından bebişlerini emzirirken

kedi3-2bf.jpg

kedi2-9f.jpg

sudenaza tecavüz edip ortadan kaybolan kötü kedi şerafettinimi merak ettiniz

Şerafettin uçkurunun derdine düşüp daha nalçakla planlarını uygulamanın yolları peşinde haince planlar yaparken en son görüntülendi
kedi6-352.jpg

Sudenazın bebişlerine maşallah:nazar: hahaha

Sende saol balım daha çitosun anneanne olduğundan haberi yok gelsede birimiz müjdeyi verse hahaha

Anaaaaaaaa hahahahaha yemin ederim öldüm gülmekten kendime gelemiyorum :hhh: her bir karesi yaptığın yorumlar süper ötesi mawişim ellerin dert görmesin şerafettin lohusa olan sudenezdan faydalanamayınca çapkınlığa çıkmış:hhh:sudaki doğum kundaklanmış kediler hahahahaha ay ölüyorumm sudenaz pencerede şu anda her şeyden habersiz oturuyo sanırım enikleri gerçekten olcak kımıldamıyo heç:hhh: sabah kociş ona tatlı yedirmiş :hhh:yazıktır diyo sudenaz da yemiş vallaha bende ona bi lohusa şerbeti kaynatam hahahaha şimdi eniklerin kulağına ezan okumak gerek:hhh:safinaz safinaz safinaz diyecem birine öteki kesin şerafettin olur ayyy biri beni dursun gülme krizine girdim hahahaha

Anaaaa tatlımı yedirmiş desene senin sudenez Hakkı ları getirecek hahaha valla seni güldürebildiysem ne mutlu bana balım peteğim elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım işte:D

hahahaha evet valla tatlı yedirmiş bende şaşırdım kedi tatlı yermi diye kesin kesin hakkı şerafettin geliii:hhh: Canımın içi o pambık ellerin dert görmesin inşallah sürekli gülen yüzün hiç hüzün görmesin:kiss:

Sağol tuna cım:)) sudenazın yakında gerçekten bebişleri olcak burada yayınlarım inşallah:)

Valla bahçeli bir evim olsa yavrulardan birini alırdım dermişim yavru kediler çok şirin oluyor gerçi bende anne yarısı teyze olduğuma göre benimde torunlarım sayılır hahaha

hahaha tamam teyzesi safinazı size veriyim şerafettin kesin babası şeroya çeker başınızı belaya sokmasın hahaha

zuzum görünüyor canım sayfanı yenile istersen:)

Geri