çitosun kedisi sudenaz

Anacım benim adam tutturdu Hint bülbülü alacam diye hahaha yaw evde benim ibi bülbül varken şimdi ne gerek var başka bülbüle hahayyyy:D:D
Ya kuşların çok pisliği oluyor dimi daha önce hiç beslemedik bilmiyorum kararsızım yani...

amann senin gibigüzel sesli hatun dururken ne etçek bülbülü hahahah valla canım kuş felan almayın benim rahimde kist yaptı benim iki muhabbet 2 hint bülbülüm vardı hasta olunca muhabbet kuşunu kaynıma verdim bülbülleride kuşçuya çok tatlılar ama sağlık açısından biraz riskli..Benim kuzen köpek kuş besliyo bekar kendisi kist ameliyatı oldu tekrar kist çıktı kaçtır oynama elleme şunlara diyom uzaktan sev diyom dinlemiyor sakın almayın bak bebeker gelcek onları düşünün la

Valla bende çok sıcak bakmıyorum ama vallahi evim müstakil olsa özellikle çocuklarıma hayvan sevgisini aşılamak adına ki oda evin dışında olması şartıyla isterim hayvan beslemeyi evin içinde sevmiyorum canım yaa

Bende sevmiyorum evde beslemeyi hayvanları kendi doğalarında sevip beslemek en doğrusu...Canım benim sen zaten çok iyi eğitici bir annesin çocuklarına hayvan sevgisini çok iyi aşıladığını biliyorum:))

Düşüncelerin için teşekkür ederim balım beni onure ettin elimden geldiğince gereken neyse onu yapmaya çalışıyorum ne kadar başarılı oluyorum yada olamıyorum tabiki bilemem:)

Evet canım bence de bakımı evde zor olur birde onları kendi doğasında sevmek en doğrusu:)

Geri