1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

çividen sanat

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ocak 2008
  2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çividen sanat
    Gerçekten çok hoşmuş... Ellerine sağlık canım.

çividen sanat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çivi çiviyi söker:D:D

çivi çiviyi söker:D:D

çivi çiviyi söker:D:D Çivi çiviyi söker Sıcakladığımı söyledim, çay verdiler. "Bu ne be, isilik olacam, yıkılın" dedim, "Çivi çiviyi söker" dediler. Laf çok hoşuma gitti. Ben de hayat felsefesi olarak belirledim bunu. 35 derecenin altında bi taraflarımdan terler damlarken ve pantolonumun arkasında koyu renkli...
  2. Tuğba Özerk - Çivi Çiviyi Söker

Tuğba Özerk - Çivi Çiviyi Söker

Kırgınım sandın yanıldın yıkılmam bir aşk ugruna bir hayali sarıldıgım bos bir macera simdi sensiz kalmaya zorda olsa alıştım neden çok zor güzelim sen bana yakışmadın 2x geçer acısı geçer zaman ilaçtır derler yeni aşklara açıgım Çivi Çiviyi söker Kırgınım sandın yanıldın yıkılmam bir aşk ugruna bir hayali sarıldıgım bos bir macera simdi sensiz kalmaya zorda olsa alıştım neden çok zor...
  3. RÖLYEF Sanatı

RÖLYEF Sanatı

rölyef malzemeleri rölyef sanatı resimleri yapımı yapımı Yüzey üzerine yapılan yükseltme ya da çökertmelere rölyef (kabartma) denir. Alçak ve yüksek rölyef olmak üzere ikiye ayrılır. Yüzey üzerine yükseltilerek yapılıyorsa yüksek rölyef; çökertilerek yapılıyorsa alçak rölyef adını alır. Üzeri işlenebilir malzemeleri şekillendirme. Kabartma, sanat kolları dahil endüstri, tarım ve günlük...
  4. Maji Sanatı

Maji Sanatı

Biz bayanların en büyük ortak özelliklerinden biri gizemli olaylara olan merakımızdır. Özellikler ben fizikötesi ve parapsikoloji olaylarına çok meraklıyımdır. Benim gibi bu konulara meraklılar için çok güzel bir konu.. İnsanlığın en eski öğretisi, hatta dinlerin ve inançların kökeni Majidir. Maji sanatı ve onun çocuğu olan büyü, her çağda varolan ve etkinliğini sürdüren bir olaydır....
  5. sanat akımları

sanat akımları

çağdaş sanat akımlarının ortaya çıkış nedenleri nelerdir madde madde.

Sayfayı Paylaş